Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak itt olyan emberkék,...

Sz.nikol kérdése:

Vannak itt olyan emberkék, akik 2017 december elején voltak Origo angol, középfokú, komplex nyelvvizsgán? A magnó hallgatás kérdéseire ki mit válaszolt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 15:38
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Hol lehet lemondani a felülvizsgálatról? Nem találom.
2017. dec. 29. 11:29
 32/43 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. :D Kinyomta a szemem, azért nem láttam. :D
2017. dec. 29. 11:32
 33/43 anonim ***** válasza:

Gratulálok mindenkinek, nekem is meglett: D

Egyébként csak én éreztem nagyon (de tényleg nagyon) könnyűnek? Pedig nem vagyok huu de jó angolos, de ez kb érettségi szintnek ereztem

2017. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Közepesen nehéznek éreztem.Nekem az írásbeli éppen csak meglett. 61% lett. A szóbeli 65%. Viszont hozzá teszem nem tudtam készülni a vizsgára. Szóval úgy mentem, hogy előtte 1 db nyelvvizsgasort csináltam meg és ennyi. Gondoltam elmegyek lesz, ami lesz. Legalább látom milyen egy origo vizsga. Mivel sikerült, vagy baromi mázlista vagyok, vagy tényleg nem volt olyan nehéz. :)
2017. dec. 29. 21:33
 35/43 anonim ***** válasza:

Nekem is 61% lett az irasbeli 0 felkeszulessel :D

Nagyon könnyűnek éreztem, ahhoz képest nem lett jo, bár ez a nagyon gyenge levelemnek koszonheto, azt se tudtam, hogy a kifejtős reszt hogyan kell megírni, milyen formai követelményeket kell alkalmazni, konkrétan a feladat létezéséről sem tudtam :D megszólítást se raktam bele meg semmi, csak leírtam a véleményemet a 8 órás iskolakezdetrol

2017. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Én csak a szóbelin voltam. De 35 évesen,két kisgyerek mellett, önálló felkészüléssel, kizárólag éjszakai tanulással, pár hónapos felkészülési idővel simán meglett. Én annyira a beszélgetés részre koncentrálram,hogy magnós feladatot utoljára nyáron gyakoroltam. Meg is lepődtem a labor második feladatán, de végül 25-ből 19 pontos lett a laborom.
2017. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban kedves utolsó! :) Nekem is két pici gyerkőc, plusz új suli kezdés szeptemberbe. Hatalmas megkönnyebbülés, hogy sikerült. Gratulálok mindenkinek!
2017. dec. 30. 12:32
 38/43 A kérdező kommentje:
Van valakinek infója arról, hogy vajon mikor lehet átvenni a bizonyítványokat?
2018. jan. 17. 11:31
 39/43 anonim ***** válasza:
Elvileg küldenek e-mailt amikor átvehető, szóval várni kell. De remélem hamarosan, én is nézem minden nap.
2018. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az online felületen, hogy átvehető a bizonyítvány.
2018. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!