Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolul éneklek zenét...

Ha angolul éneklek zenét azzal tud javulni a tudásom?

Figyelt kérdés
Egy idő után jobban fogom érteni a nyelvtani dolgokat is benne? vagy semmi összefüggés nincs?

2018. jan. 14. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Max berögzül pár mondat, kifejezés, valamit javíthat. De azért nem ér fel egy angol tanárral vagy tanfolyammal.
2018. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tud, de nem sokat. Én fanfictionoket olvastam így fejlesztettem a tudásom közép szintűre, meg is volt külön tanár meg egyebek nélkül, abszolút gyenge színvonalú középsulis angol oktatással elsőre a közép nyelvvizsga most épp a felsőfokúra gyúrok. Az angoul írás is sokat segíthet, vagy ha angolul nézel sorozatokat, filmeket.
2018. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!