Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet választanátok?

Melyik nyelvet választanátok?

Figyelt kérdés

Angolul beszélek középszinten és spanyolul közel felsőfokon. Mindkettő világnyelv és örülök, hogy ezeket tanultam, mert nagyon sok mindent megértek.

Azonban két nyelv hiányát érzem nagyon: az orosz és a portugál.

Mindkét nyelven sok posztot, kommentet látok a különböző (világszinten népszerű) oldalakat böngészve és mindkettőnél azt érzem, hogy milyen jó lenne érteni!


A portugál ugyan hasonlít a spanyolra, de ez valószínűleg inkább a nyelvtanra igaz, mert én nem nagyon értem sem írásban, sem szóban. De tanulni biztosan sokkal könnyebb lenne.


Az orosz nehéz, azt tudom. Még az írást is külön meg kéne tanulnom, viszont talán munkavállalás szempontjából hasznosabb nálunk. Illetve ebben a szüleim is valamennyit tudnának segíteni.


Ti melyiknek állnátok neki a helyemben?


Ajánlhattok könyveket/oldalakat is önálló tanuláshoz, ha tudtok! :)


Köszönöm!

21/L


2018. jan. 16. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Logikai alapon az oroszt választanám.

De azt válaszd, amelyik ország / kultúra jobban vonz, ami iránt több motivációt érzel!

2018. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!