Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a levelet angolra?

Figyelt kérdés

Üdv!


Megérkezett a hiánypótlás, köszönöm. De van egy jelentős probléma. A fülhalgatók nem veszik a töltést. A tápegység valószínűleg működik (kéken világít), de fülhallgatók semmire sem reagálnak. Sem a bekapcsolásra sem a töltésre. Így telesen használhatatlanok.

Kérek megoldást találni a problémára.

A másik fülhallgató is kicsit furcsán viselkedik. Valamikor tökéletes minőségben szól, máskor másodpercrnként szakakozik a lejátszás. A lehető legtöbb interferenciát, zavart okozó jelenséget már kizártam. A probléma ugyan úgy fenn áll. A készüléket már többször is reset-eltem. Nem segített.

Mit tanácsolnak?


Előre is köszönöm a fordítást!


2018. márc. 2. 18:24
 1/1 anonim válasza:

Nem muszáj tökéletesen leírni, csak úgy, hogy megértsék, úgyhogy megpróbálom. Angolról lefordítok akármit viszont ez fordítva nem megy xD


Welcome!


The rectification arrived, but there's a major problem.

The earphones aren't charging.I think the power supply is working (it has blue light) but the earphones are not doing anything. They aren't charging or turning on. They are unusable.

Please solve the problem.

The other earphones are acting strange, too. Sometimes it's working perfect, but sometimes it's not working. The music stops sometimes. I removed everything that could cause any problem. It's still not working. I've been resetting several times. It didn't help.

What could i do?

2018. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!