Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri egyetemre menni?

Megéri egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Légi utaskísérő szeretnék lenni, viszont az angol nyelvtudásom még nem a legjobb (12. osztály végén vagyok). Tanácsokra, tapasztalat megosztásra lenne szükségem, hogy egyetem (kevés tudással) vagy nyelvsuli lenne a legjobb választás?
2018. máj. 6. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek mennél egyetemre?
2018. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nyelvtanulás céljából akarsz egyetemre menni vagy micsoda? Vagy van valami szak, amire járni akarsz, csak nem írtad le? Ha légiutaskísérő akarsz lenni, ahhoz nem kell egyetem, valamelyik légitársaságnál kell elvégezned a képzést. Én a helyedben mindenképp nyelviskolába mennék, hogy a nyelvtudás minél magasabb szintű legyen, plusz nem lenne hátrány még egy nyelvet elsajátítani. Mondjuk ha 12. osztályosként nem erős az angolod, akkor nem is biztos, hogy később az lesz.. Vagy ennyire béna volt a nyelvoktatás a suliban?
2018. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A légi utaskísérő munkához nem szükséges egyetem. Ha nyelvet akarsz tanulni, menj nyelviskolába, vagy járj magántanárhoz!
2018. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk ha 12. osztályosként nem erős az angolod, akkor nem is biztos, hogy később az lesz.. Vagy ennyire béna volt a nyelvoktatás a suliban?


Hogy te mekkora gyökér vagy. Magyarországon nagyon szar a nyelvoktatás. Meg lehet hogy nem első nyelvként tanulta, mint én, illetve nekünk nagyon szar tanárunk volt.

Én is ez szeretnék lenni. Rám erőltették anyámék a számviteli főiskolát, már rég dolgoznék, 21 vagyok, de nincs befejezve az iskola. Nyelvviskola sok pénz, de negérné.

Illetve a nyelvszak, anglisztika, angol tanári se rossz ötlet, örülnek neki.

Tök más szakot végezni, mint én baromság.

2018. máj. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!