Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulásban segítség?

Angol tanulásban segítség?

Figyelt kérdés

Már biztasson sok ilyen kérdés lehet ezen az oldalon de azért én is megkérdezem:)


Jelenleg 19 éves vagyok és nem tudok angolul ami már eléggé zavar.Mivel német nemzetiségű iskolába jártam és közép iskolában sem volt lehetőség az angol tanulásra.Ugyan pár szót ismerek de az igencsak kezdőbb szint.Arra lennék kíváncsi hogy milyen módszerei vannak annak hogy én egyedül is megtanuljak egy alap-közép szinten angolul. Például olyan könyvek amelyek kimondottan ilyen kezdőknek 0 ról segítenek elindulni és a nyelvtan is érthetően le van írva benne és minden más.Esetleg ilyen weboldalak,alkalmazások vagy akár videók amik még hasznosak ebben a témában. Mangán tanárhoz noha én is tudom hogy az lenne a legjobb de sajnos nem tudok elmenni nem anyagi okok miatt.


Akinek van valamilyen tapasztalata ebben a témában annak nagyon őrülnék.


Köszönöm annak aki választ ad:)


2018. máj. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Traveller
2018. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
New English ÍFiles
2018. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!