Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyankor mi van ha tavaly...

Olyankor mi van ha tavaly leérettségiztem 4-esre középszinten angolból, és idén pedig emelt szintűt csinálok? Az emelt szintű eredményem kell használnom és ha rossz lesz akkor olyan mintha az a 4-es közepem nem is lett volna?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 17:45
 1/3 anonim válasza:
46%
Úgy tudom ha szintemelőt teszel akkor igen a közép az eltűnik és helyette az emelt lesz beírva mert csak egy lehet és a nagyobbik szint.
2018. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.

Ha a kérdező most tesz érettségit, és tavaly előrehozottat tett (ez ugyanis nem derül ki a kérdésből), akkor nyilatkoznia kell, hogy melyiket akarja beíratni a bizonyítványába. A másikról pedig tanúsítványt kap. Tehát tényleg csak az egyik lesz benne, de nem automatikusan az emelt, és a másik sem vész el.

Ettől függetlenül a felvételinél bármelyiket be lehet számíttatni, amelyik jobban jön ki, nemcsak azt, amit a bizonyítványba írtak.

2018. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem voltam egyértelmű. Tavaly rendesen érettségiztem középszinten ami a bizonyítványomba is belekerült. Idén emeltezem mint egy külsős amiről majd tanúsítványt kapok.
2018. jún. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!