Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés
Sajnálom, hogy messze élek és nem lehetek mindig ott neked, de tudd, hogy bármikor itt vagyok, ha beszélgetni szerenél vagy szükséged van valamire. A szívemben vagy és leszel mindig mint legjobb barát és testvér. Te más vagy mint a többi barátom, tudom hogy te sosem csapnál be, mert téged is sokat bántottak és neked nagyon jó szíved van, ezért is kedvellek.

2018. júl. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
I'm sorry for living far from you and can't be there anytime for you, but you should know that I am here for you if you would like to talk or need something. You are in my heart and always will be as my best friend and sister/brother. You are unlike my other friends, I know that you would never betray be, because you were never hurt and you have a good heart... This is why I like you
2018. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Sorry for living far and I can’t be there for you always when you want to, but know, I’ll be always here If you would like to talk or you need something. You are in my heart and you will always be as my best friend and sister/brother. You are different than my other friends, I know that you would never betray me, many people hurt you and you have a very good heart, that’s why I like you as well.
2018. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo vagyok, a you should know*t veletlenul kihagytam:)
2018. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
You're cool, bro. I love you. You can always count on me.
2018. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
I'm sorry for living far from you,and that I can't always be there's but I want you to know that I'm here for you anytime, if you want to chat or you need something. You are in my heart and you always will be as a friend and sister/brother. You're different than the rest of my friends,I know you never had me fooled,because u were hurt a lot as well and you have a warm heart, that's why I like you.
2018. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!