Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért sietnek olyan sokan a...

Miért sietnek olyan sokan a nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, akivel a szülei már általános iskolában letetették, természetesen kisebb vagyonokat költve külön tanárokra. Miért csinálja ezt olyan sok szülő? Miért nem jó később, mély, stabil és biztos tudással nekimenni, akkor, amikor tényleg szűkség lesz rá?

2018. aug. 1. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem most van meg a 3 nyelvvizsga német közép/felsö fok angol közép most készülök a felsöfok angolra anyukámék azt mondták kifizetik a nyelvvizsgát de rá érek gimiben megcsinálni de én szerettem volna és mind a 3 87% fölött volt


L/14

2018. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 chtt ***** válasza:
100%

Szép dolog a három nyelvvizsga, gratulálok hozzá, és sok sikert a negyedikhez, de - és ez itt a kekeckedés helye, bocs - ha már ilyen jól tudsz "külföldiül", a saját anyanyelvedre is lehetnél kicsit igényesebb (és kérlek, ne mondd, hogy ez csak egy fórum, itt lehet... viszont nyugodtan lenyelvtannácizhatsz, mert szeretem annyira az anyanyelvem, hogy ne sértődjek meg miatta).

:)

2018. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a német közép/felső az csak másfélnek számít, elvégre egyikben benne van a másik...
2018. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt vannak problémák... A 14/L - nek üzenem, hogy 2 nyelvvizsgával rendelkezel, hiába van valamiből közép ÉS felsőfok is. (A középfokot én meg se említettem volna, hisz az csak a folyamat része, de ez a te dolgod.)
2018. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!