Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Légyszí adjatok valami tippet...

Légyszí adjatok valami tippet hogyan tudnék jól szóbelizni "semmi" tudással? (nincs szókincsem se és 1 értelmes mondatot se tudok összerakni :- ( )

Figyelt kérdés
Nemsoká itt az angol szóbelim és semmit nem tudok :- ( az írásbelim jól sikerült 4es, de szóban semmit nem tudok. Hogyan tudnám legalább megtartani ezt a jó jegyet amit az írásbelin kaptam?
2010. jún. 19. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
szerintem máris nézelődhetsz valami olcsó OKJ-s szakmát adó tanfolyam után, hegesztő, vízvezetékszerelő, bádogos...
2010. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
33%

ez az új modi a terhes vagy helyett???

Amugy sztem csak most parázol :D leülsz és akkor majd szépen elgagyogsz valamit..jobb esetben meg lököd a dumát..ha 4es lett az irásbeli tuti hogy ez is menni fog..meg általában ilyenkor nem olyan bunkok az emberrel..ha látszik hogy gyengélkedsz tuti bedobnak egy mentő kérdést..

2010. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Kihúzol egy tételt, mondj el helyette mást, de csak akkor, ha nem angolszakos az elnök. XD
2010. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem 100%, az új módi az, hogy mindenki gyakorikérdéseken parázik az érettségijén.


Néhány nappal vagy órával érettségi előtt már ne kérjetek tanulási vagy vizsgázási tippeket, mert segíteni már nem fog. Én személy szerint megtehettem, hogy kb 3 nap alatt felkészültem mindenre, mert előtte is tanultam, és bevált módszerem volt.


Azzal meg nem lesztek kisegítve, hogy "ne izgulj" meg "biztos ügyes leszel". Úgyis izgulni fogsz. Mindenki izgul, az még talán jobban is, aki tökéletesen tud mindent.


Amúgy meg nem akarom elhinni, hogy négyes írásbelivel nem tudsz megszólalni.


Bocs, ha kicsit nyers voltam, de kezd sok lenni, hogy minden idegbeteg, hülye, lelki sérült érettségiző itt várja, hogy megnyugtassák.


Amúgy meg sok sikert :D

2010. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Kösz az értelmes választ!

Utolsó válaszolónak: Hadd döntsem el én hogy mikor kérek tanácsot és kitől! És igen is sokat jelent 3 nap! És igen nem gyakoroltuk soha a nyelvet szóban és a szókincsem is kevés. És mondjuk azért írtam ide mert gondoltam hogy adnak pár hasznos tippet!

2010. jún. 19. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor felnyitnám kicsit még a szemed. 3 nap alatt pontosan a nyelv az, amiből nem tudsz érdemben felkészülni, ha eddig nem gyakoroltad, szóval ne is várj hasznos tanácsot. Amúgy nem a segítségkérésből van elegem, bár nekem az is furcsa, hogy valaki ennyire közel az érettségihez próbál meg tanulási tippeket kérni, nekem ez mindig azt mutatja, hogy addig nem vette valami komolyan a dolgot. Inkább a sok "nem tudok semmit" meg "én tök hülye vagyok" bejelentés zavar. A barátaid meg a családod arra van, hogy megnyugtasson, a gyakori kérdések meg arra, hogy ha nem tudsz valamit, megkérdezd.
2010. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 4-es lett az írásbeli németem, pedig egy szót se tudok. :D Igazából nekem a levél húzta fel, meg a sok tippelési feladat. :D

Most érettségizem én is, de nem bírok megszólalni 100%!!! Nem tudom mi lesz...

Megértelek teljesen...

2010. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Azért jobban tennéd ha készülnél, nem biznád a véletlenre, hamár az irásbelid ilyen jól sikerült, azért gondold át.
2010. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek írnám, hogy az első OKJ ingyenes. Az elég olcsó? Legalább nézz utána annak, amit írsz. Nyomi.
2010. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ülj össze valakivel, baráttal, barátnővel, akinek jobban megy az angol és nézzetek át szituációkat, tanulj meg panelmondatokat. inkább legyen folyamatos a beszéd és esetleg hibás, minthogy a dadogás legyen a hibátlan mondatok ára. fogalmazz egyszerűen, egyszerű mondatokkal, egyszerű szavakkal. én is holnap találkozom egy barátommal, aki a segítségemet kérte az angolban. sok sikert!
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!