Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Légyszí adjatok valami tippet...

Légyszí adjatok valami tippet hogyan tudnék jól szóbelizni "semmi" tudással? (nincs szókincsem se és 1 értelmes mondatot se tudok összerakni :- ( )

Figyelt kérdés
Nemsoká itt az angol szóbelim és semmit nem tudok :- ( az írásbelim jól sikerült 4es, de szóban semmit nem tudok. Hogyan tudnám legalább megtartani ezt a jó jegyet amit az írásbelin kaptam?
2010. jún. 19. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hány százalékkal lett négyes?És hol akarsz továbbtanulni?

[link] innen tudsz ötleteket venni

2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg azoknak akik tényleg adtak tippeket! És örülök hogy nem csak én vagyok így :-D (ezt annak mondom akinek 4es lett a némete). És nem kell kioktatni kösz... nem azt kértem hogy magyarázd meg mire való a gyakori kérdések.... na mindegy azért köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2010. jún. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!