Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2-es angol nyelvvizsgával...

B2-es angol nyelvvizsgával reális lehet egy kb.95%-os középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 7. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Én 2018 májusában érettségiztem.

De szerintem ne parázz, az a nehezített érettségi is gyerekjáték volt. A teremben, ahol írtam az olvasással szinte mindenki készen lett fele annyi idő alatt. A fogalmazásban pedig (szerintem) elég nehéz pontot veszteni.

A szóbeli pedig csak egy pár perces beszélgetés.

Nagyon izgultam az írásbeli és a szóbeli előtt is, de aztán amikor vége lett szinte csalódtam, hogy ilyen könnyű volt, úgy éreztem feleslegesen készültem annyit, felesleges volt az idegeskedés, olyan kiábrándító volt az egész.


Sok sikert, ne stresszelj rá, ha már van egy jó B2-esed, és azért egy kicsit készülsz az érettségire sima ügy lesz.

2018. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Én 18 tavasszal érettségiztem 10.es ként, úgy hogy előtte egy évvel lett meg a C1 és 8.ban a B2. Szerintem egy nyelvi érettségi akkor nagyon könnyű ha "érzed" a nyelvet és nem bebifláztad. Ha úgy gondolod hogy "érzed", akkor teljesen reálisnak látom a 95%ot😃😃
2018. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, tavaly érettségiztem és a "nehezített" érettségin szereztem meg a 90%-ot. Aki B2-es szinten van, annak egyáltalán nem jelent szerintem sokkal nagyobb nehézséget, mint a korábbiak.
2018. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!