Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Minél hamarabb nyelvvizsgát...

Minél hamarabb nyelvvizsgát kell szereznem úgy, hogy emelt angol érettségit tennék. Ötletek?

Figyelt kérdés
az se baj, ha sokáig tart, pl félév, 1 év, csak legyen meg. esetleg valami magánnyelv iskola, ahol gyorsan hatékonyan meglehet tanulni. kb alap tudásom van.

2018. szept. 13. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

én az eszperantót ajánlanám, ha elfogadják a diplomához nálatok. 3-4-5 hónap alatt simán megvan a középfok és nem mellesleg a diplomát is kiadják!


Mikor már biztos megvan a diploma lehet angolozni ezerrel, de angol középfokkal pláne ha diploma a tét elég necces próbálkozni. Több ismerősöm évek alatt nem tudta abszolválni az angol középfokot annak ellenére, hogy villamosmérnökként, gépészmérnökként, jogászként, alkalmazott matematikusként államvizsgáztak le sikeresen! Szóval a képességeikkel semmi baj csak hát a nyelv.......


Ha pedig nagyon kell a diploma az ember nem ér rá 2-3-10 éveket angolozni.......akinek pedig megy a nyelv és évek óta angolozott az nem kínlódik a nyelvvizsgával :-)

2018. szept. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem ajánlanám az eszperantót, mert azzal az energiával tanulhatsz angolul is, aminek egy skálán kb. 100000 a hasznossága, az eszperantó 0-jával szemben. Meg lehet tanulni az angolt is, szóval tessék normálisan járni órára. Nincs könnyű út, és nincs csodamódszer, drága lesz és sokáig fog tartani.
2018. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es benn van a minél hamarabb! félév, 1 év energiával az eszperantó 10000000000 tanulhatósága messze veri az angolt!


Amikor pedig a diploma a tét a prioritás nem a nyelv hasznossága, hanem a kitűzött papír!

2018. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem angol kell
2018. szept. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!