Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg angolul?

Valkaiss kérdése:

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
4-esre érettségizem 4 éve, de világ életemben utáltam az angol. 4-5 éves koromban apám erőltette és beszólt, ha nem tudtam valamit, most meg egyetemen anglisztikásokkal vagyok körülvéve. Szóval főleg lelki eredetű a dolog, azért valamennyit elrizsálok, de a B2-höz kevés, és megszólalni egyáltalán nem merek. Tanulok egy ideje oroszul, azt simán merem órán meg bárhol (nyilván azért, mert tudom, hogy nem sok esélye van, hogy valaki pont tud oroszul és lehülyéz). Csak az angollal van baj... Hogyan kéne megtanulnom beszélni, más is van így?
2018. dec. 29. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked nem az angollal van bajod, hanem önbizalmi, önértékelési problémáid vannak, azon pedig nem egy angoltanár, hanem egy pszichológus tud segíteni. Ismerd fel és tegyél magadért!
2018. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ha gondolod,írj privátban és segítek neked önkéntesként!

2018. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!