Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok?

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A gyereknek kellene. Általánosban is emelt csoportban tanulta az angolt, akkor a tanára azt mondta, hogy alapfokú szintjén van. Most elvileg második éve nyelvi szakra jár a gimiben, bár ezt én nem érzem annyira erősnek, de ott is a jobbik csoportban van és ötös belőle. Folyamatosan angol videókat néz amiket tökéletesen ért. Fordítani utál. A nyelvtana tuti jobb mint az enyém, állandóan kijavít. Mivel neki már a felvételihez muszáj lesz a középfokú nyelvvizsga úgy gondoltam elküldöm. Milyen akkreditált nyelvvizsgákat ajánlanátok?
2019. márc. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nyelvi szakra jàr gimiben akkpr nem lesz meg neki az érettségivel együtt a nyelvvizsga?
2019. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én angolból Euroexamet (B2) es Languagecertet (C1) tettem, szerintem mindkettő viszonylag egyszerű, teljesíthető.
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. ilyenről még nem hallottam (max. olyat, hogy az emelt érettségi talán egyenértékű vele, de ez iskolától és szaktól független). De még ha így is van akkor sem szeretnék addig várni. Kicsit necces az utolsó pillanatra időzíteni, mivel -e nélkül már nem jelentkezhet egyetemre. Ráadásul úgy gondolom, hogy megérné most letenni, mert most még nincs annyi más fontos tanulnivaló + ha tényleg olyan jó mint én gondolom, akkor érdemes lehet ráhajtani a felsőfokúra is a hátralévő időben.
2019. márc. 17. 22:49
 4/4 anonim válasza:

Én az Origot ajànlom,minden hónapban van,és szerintem korrekt.

Szóbelin te beszélgetsz a vizsgáztatóval,nem egy másik vizsgàzóval.

Több másik nyelvvizsgànàl 2 vizsgàzónak kell együtt vizsgàznia,ha akit kapsz gyenge ,akkor nem fogsz tudni vele beszélgetni és húz téged is.(ilyenen nem voltam csak mások mondtàk,hogy igy van)

Írásbeli része se vészes

2019. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!