Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyivel nehezebb egy középsz...

Mennyivel nehezebb egy középszintű komplex angol nyelvvizsga mint egy középszintű angol érettségi?

Figyelt kérdés
Ha egy angol középszintű érettségit megírok minden extra rákészülés nélkül négyes, ötösre, akkor gond nélkül átmegyek minden nagyobb erőfeszítés nélkül a középszintű komplex nyelvvizsgán is?

2019. márc. 23. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
A középszintű érettségi nem B2-es szint, szóval az a könnyebb.
2019. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy nehezebb mint a közép érettségi. A kérdésem nem ez lett volna? :)
2019. márc. 23. 09:12
 3/15 A kérdező kommentje:
^ Egy kérdőjel mínusz.
2019. márc. 23. 09:13
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi rányomtam. Azt azért nem mondanám, hogy minden gond nélkül. A közép nekem is nagyon könnyen ment, rendszerint 100%osra írtam meg a gyakorlóérettségiket, a nyelvvizsgára mégis sokat kellett készülnöm. Nem egy szint a kettő. Nyelvvizsgán például a hallásértés szerintem kifejezetten nehezebb, mint a közép érettségin. Én csinálnék egy emelt angolt, azzal a nyelvvizsgát is megszerezheted.
2019. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már leadtam hogy miből érettségizek és milyen szinten, illetve nincs szükségem az emelt angolra továbbtanulás miatt sem. Így mindenképp középszinten fogok érettségizni és külön csinálnám meg a nyelvvizsgát is. Az érettségire nem készülök egyáltalán, elég jól mentek a korábbi évek érettségifeladatai.
2019. márc. 23. 09:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg minden gond és erőfeszítés nélkül nem fogsz átmenni a nyelvvizsgán. A kettő két külön szint, a középszintű érettségi kábé egy B1-es szint, míg a nyelvvizsga egy B2-es. Nagyon nagyon minimális esély van rá, hogy átcsúszol, de én nem kockáztatnék ezért majdnem 30 ezer forintot. Én a helyedben készülnék rá, abból gond nem lehet.
2019. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A középfokú nyelvvizsgán épp átmentem (több mint fél évig készültem rá, a hallott szövegértés sokkal nehezebb szerintem), a középszintű érettségire megcsináltam pár feladatsort és 96%-os lett.
2019. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%-os középszintű érettségivel biztosan nem tudtam volna megcsinálni a középfokút. Nekem rá kellett gyúrjak a beszédre, azt gimiben egyáltalán nem gyakoroltuk.
2019. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha 100%-os az alapfokú nyelvvizsgád, középfokon átmesz e? Persze. És ha középfok simán megy, akkor a felsőfok menne e? Persze. Es ha felsőfok megy simán menne e a proficiency? Persze.

Most komolyan ennyire butaságot magad sem hihetsz. Nézd már meg mi az elvárás egy alapfokhoz és mi egy középfokhoz.


Hiába tudod 100%-osan az alapfokhoz szükséges 5 igeidőt, a középfokhoz szükséges 24-től az igen messze van.

2019. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keress B2-es nyelvvizsga feladatsorokat a neten, csináld meg őket, aztán meglátod, mennyire megy.
2019. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!