Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségi?

Emelt angol érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jővő évben szeretnék emelt érettségit tenni angol nyelvből

Jelenlegi szintem a középszintű érettségi alatt van egy picivel


Hogyan tudnám a lehető leggyorsabban elérni az emelt szintet?

Sorozatot néztem angolul, akcentusok miatt az első évadik angol felirattal néztem, de utána már tisztán értettem(ha ez számít, a sorozatot láttam előtte 2x magyarul)

Az angoltanárom és anyám is azt mondja, hogy nem lesz meg mert nem tanulok, de én meg szeretném nekik mutatni, hogy igenis meglesz és nem hármasra(az ötös a cél, azaz 60%)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2019. ápr. 9. 20:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nyílván nem csak sorozatokra gondoltam


Jó angol tankönyvek is érdekelnek

2019. ápr. 11. 19:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Haladóbb szinten ismerem csak behatóbban ugyan, mert eleinte nem abból tanultam, de én a New English File-sorozatot ajánlom. Elég népszerű a középiskolákban is, ahol még a Solutionst szokták használni a tanárok. Azzal is tehetsz egy próbát, bár nekem személy szerint nem jöttek be sem a témák, sem a típusfeladatok. De ez egyéni ízlés kérdése is.
2019. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg is abból tanulunk a suliban :D
2019. ápr. 12. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!