Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Izgultok a holnapi angol...

Izgultok a holnapi angol érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Mellesleg sok szerencsét! :)

2019. máj. 8. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Köszike.

Igen izgulok, mert nem vagyok a legjobb angolból (irásban)

2019. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én attól izgulok,hogy itt is valami botrány lesz.
2019. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem képes minimum középszinten megtanulni egy idegen nyelvet, annak semmi keresnivalója felsőoktatási intézményben, az ilyen ember amúgy sem fogja semmire vinni az életben, és különben is hülye, mint a segg!


Nekem 16 évesen már megvolt az angol középfokúm, 18 éves koromra angol irodalmat olvastam és szaknyelveket 20 éves koromra meglett a felsőfokú vizsgám. Ezt követően szaknyelveket tanultam, bármiféle nehézség nélkül.


Az idei tételek is gyanítom, hogy emelt szinten is nevetségesen egyszerűek, 60 perc alatt meg kellene tudni oldani az egészet.


Szótanulásnál fogod és egy délután betanulsz 500 szót. Ha a tanuló gyengeelméjű, akkor legyen egy teljes nap. A nyelvtan egtanulására és alkalmazására sincs kifogás!


A nyelvtanulás a legkönnyebb dolog a világon, nincs olyan, hogy nyelvérzék, csak lusta tanuló!

2019. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3

Valakinek le kéne szállni a magas lóról...

Értem én a kommented lényegét, de ez inkább hangzott felesleges önfényezésnek, mint egy építő jellegű kritikának az oktatási rendszer felé.

2019. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Most nőtt 10 centit mert elmondhatad?:D

2019. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, azt kellett volna erre válaszolnotok, hogy igen értettem, mostantól én is megteszek és beleadok mindent a nyelvtanulásba, ameddig a képességeim engedik.


Megteszel minden tőled telhetőt, hogy alaposan és mélyen megtanuld a nyelvet A-Z-ig.


De nem, megint csak a kifogás.

2019. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

megtettem mindent, beleadtam mindent, kifejezetten jól is beszélek angolul (többek közt)

de ez mind irreleváns, azon nem változtat, hogy a kommented rohadtul nagyképű és önfényező volt

2019. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Példát mutatok. Baj?
2019. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert szerinted én egy C1es angollal és némettel meg egy B2es franciával nem mutatok példát?

De attól még nem állok le itt fényezni magam.

3 mondatban normális stílussal le tudtad volna írni a mondanivalód.

2019. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy te leteszel egy nyelvvizsgát, (bocs kettőt), még ha C1-es is, édes kevés.


Minimum naponta kellened tanulni 2 órában, írni-olvasni, feladatokat megoldani, kommunikálni. Nem beszélve a szótanulásról, nyelvtan tanulásról és alkalmazásról úgy, hogy ha álmodban felkeltenek, akkor is tudd az összes szabályt.


A szaknyelvek mély ismeretéről még nem is beszéltünk. Ezekből felsőfokú szaknyelvi vizsga lesz valaha? Álmodj szépen.


Úgyhogy SEMMIT nem tettél még le az asztalra.

2019. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!