Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Izgultok a holnapi angol...

Izgultok a holnapi angol érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Mellesleg sok szerencsét! :)

2019. máj. 8. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Haver, napi szinten 10+ órában használom a német és angol tudásom (külföldön élek, dolgozok) ami magába foglal jelentős mennyiségű szaknyelvet is. Miért érzem úgy, hogy (legalábbis nyelv szintjén, de nem kizárt hogy az élet más területein is) többet tettem le az asztalra mint te?
2019. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Használni a nyelvet NEM EGYENLŐ nyelvtanulással! Ez bizony k***rvára egyoldalú.


Mikor ültél le utoljára szavakat tanulni?

Mikor ültél le utoljára olyan szerkezeteket tanulni (és gyakorolni) amit nem ismersz?

Mikor ültél le utoljára olvasni idegen nyelven cikket / irodalmat / szakirodalmat?


Én naponta legalább 100 új szót tanulok, három cikket írok, fordítok, és nyelvtant tanulok.


Mindezt úgy, hogy ANGOL NYELVTANÁRI és ELMÉLETI NYELVÉSZETI diplomám van, ezenkívül 2 SZAKNYELVI FELSŐFOKÚ vizsgám és Cambridge-i C1-es nyelvvizsgám van! De nem ám akármilyen! Általános ÉS Business!


Tanítottam már egyetemen, cégeknél, nyelviskolákban és magánszférában is, többszáz tanulót készítettem fel SIKERES nyelvvizsgára, minden szinten.


Ezenkívül angol nyelvű szakmai cikkeket írok és fordítok!Rengeteg szakmai anyagot írtam / fordítottam már.


Ezen kívül állandó vizsgabiztos vagyok 3 nyelvvizsgatipuson!


Na barátom, ezt add össze!


Egy komolyabb C1-es gap fillinget eléd tennék, lehet ott sz*rnád össze magad :D

2019. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A nyelvtan tanulmányozása és alapos, mélyreható elemzése ráadásul a hobbim.


Kedvenc szakterületem a régi, archaikus angol összevtése a modern angol nyelvtanával.


Na, mivan, hol vagy te, mi vagy te Hozzám képest?!

2019. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vizsgabiztosként pedig elmondhatom, hogy a hülyéknek, fogyatékosoknak nem kegyelmezek, buktatok mint az állat.
2019. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gyerekek, én csak feltettem egy egyszerű kérdést, annyira ne térjünk el a témától.
2019. máj. 11. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!