Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az iskolákban mit tanulnak...

Az iskolákban mit tanulnak 8-10 évig angolt, én kb.2 éve kezdtem csak egyedül otthon és már majdnem minden nyelvtani dolgot tudok?

Figyelt kérdés
Angol tanulás

2019. máj. 12. 22:18
1 2
 11/11 chtt ***** válasza:
100%

Mit is mondhatnék erre? Nyugodtan becsüld csak alá a képességeimet és a tudásomat. Sokkal kevésbé sértő, mint ez az a nagy semmi, amit itt felsoroltál, bár igazából ez sem sértő, inkább szomorú. Nekem is lenne sok-sok mondanivalóm, de ez valóban nem az a fórum...

Ha kolléga vagy, szívesen beszélgetnék veled erről, feltéve, hogy vannak saját gondolataid is, mert a hsz-dben leírtakat már sokszor, sok helyen olvastam, hallottam (a poroszos dumát pl. kifelejtetted:)

Remélem, hogy kolléga vagy, és hajrá, itt a lehetőség, hogy megmutasd, hogyan is kell.

Viszont - kérlek, meg ne sértődj, mert nem sértő szándékkal írom -, ha nem vagy benne a mindennapok taposómalmában, és nem próbálod fenntartani a szintet, és megtenni mindent, amit csak tudsz a gyerekekért a kormány(ok) butító, az oktatást ellehetetlenítő politikája ellenében, és az ellenséges szülők folyamatos támadásának kitéve is, akkor írhatsz nekem olyan okosságokat, amilyeneket csak akarsz... nem tudok velük mit kezdeni (okosságokat amúgy én is tudok ám! ;)

Sok szeretettel.

:)

2019. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!