Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg otthon...

Hogyan tanuljak meg otthon középfokon angolul?

Figyelt kérdés

Sajnos a családommal nem engedhetjük meg magunknak, hogy nyelvtanárhoz járjak. Vannak esetleg olyan módszerek, amivel otthon, egyedül megtanulhatok középfokon angolul?

Bármilyen tanácsot szívesen megfogadok!


2019. máj. 23. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak könyvek, kifejezetten kezdőknek, alap nyelvtan, alap szókincs stb, aztán tudsz tovább haladni.
2019. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Filmek, könyvek, szöveges kalandjátékok. Főleg az utóbbi.
2019. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Duolingo nevezetű oldalon.
2019. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hát ha soha nem tanította senki még az alapokat sem akkor elég nehéz lesz....dehát suliban nem tanították? mert ha igen akkor megtudsz tanulni önfejlesztő könyvekből. én is abból tanulok. Readers Digest tananyag. meg nyelvtanhoz az English Grammar in Use-t haszbálom Raymond Murphytől. Meg ha abból sem értem akkor neten beírom az igeidőt aztán az 5 perc angol elég jól elmagyarázza.


[link]


Találtam neked egy Readers Digesteteladt jófogáson: ez 1-6 fejezetig van- ez egy táskányi tananyag. nekem meg van a 7-12-ig. De nem eladó bocsi.Én ezekből tanultam. 2 éve tanulok angolt. Simán megnézek mostanra ilyeneket mint Heidi vagy Jungle Book angolul. És ezt ennek a tananyagnak köszönhetem.Annyit tanítottak angolt suliban hogy középiskolában. De az kb a az igeidők voltak meg 1.5 könyv kb....csoda hogy leérettségiztem.

[link]

2019. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

megtaláltam olcsóbban a Readerst

[link]

Jó tanulást!:)

2019. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. máj. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!