Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most indítottak 2020-ban,...

Most indítottak 2020-ban, újratervezés néven futó informatiakai képzést ami államilag támogatott. Szerintetek érdemes ebbe belekezdeni?

Figyelt kérdés
Ugye ez egy 8 hetes képzés ami ingyenes és ha elvégzed lehet esélyed az állami támagatásra ami ha jol tudom egy 12 honapos kepzesrol szol a codeccol és még sok más programozo iskolakhoz. Errol szeretnék kicsit tajekozodni hogy mennyire lenne jo dontes ebbe belekezdeni? esetleg tapasztalaitok vannak ezekkel az iskolakkal kapcsolatban?
2020. máj. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről alighanem lekéstél, péntekig lehetett jelentkezni és ma indult. Talán ha nagyon gyorsan érdeklődsz a [link] oldalon, akkor még van esélyed, de ez tényleg csak TALÁN.
2020. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol mar elkezdtem, mar sikeresen regisztraltam es elkezdtem a kepzest. Csak hogy milyen kepzesek jonnek ezutan ha ennek a 8 hetesnek vege es hogy erni is fognak valamit ezek a kepzesek?
2020. máj. 25. 18:27
 3/5 anonim válasza:

Udvozollek!

Regisztráltam, visszaigazolták:

"Tisztelt _____ ! Köszönjük megkeresését, Önnek az Újratervezés Program alapozó kurzusra történő regisztrációja sikeresen megtörtént, további teendője nincsen. Tisztelettel, az Újratervezés Program ügyfélszolgálata +36 30 180 2114"


Be akartam iratkozni az általuk adott url-en, eredmény:

"Nem rendelkezik Nexius felhasználói fiókkal?" = nincs reg-em a Nexius-hoz.

OK., reggelek:

"Eremény":

"Figyelmeztetés! Hibás adatok vagy érvénytelen regisztráció."


Megismételtem három fajta böngészővel, 3 különböző e-mail címről, plusz androidos mobilról, SEMMI.


Küldtem egy tucat mail-t nekik SEMMI VÁLASZ.

Az ÜFSZ telefonszám ki van kapcsolva.


Végül kaptam _egy_ választ, hogy tegyek betűt-számot a jelszóba, (tettem már eredetileg is, feltétel volt), meg ugyanazt az url-t.


Az "eremény" MINDIG ugyanaz:

"Figyelmeztetés! Hibás adatok vagy érvénytelen regisztráció."


Úgyhogy jelenleg nincs más ötletem.

(Egyelőre) nem szidom őket, nem biztos hogy "MINDENKI" ügyetlen, de az biztos hogy valami NAGYON nem működik náluk.


A kérdésem: a tananyagot ... mivel nem államtitok ... nem tudnád esetleg átadni, átküldeni valahogy?

Tanulni szeretnék ...


Üdvözöllek,

K. Aladár

2020. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A részvételi feltételekben benne volt, hogy a tananyagot tilos terjeszteni, küldözgetni stb. Szóval nem ajánlom, hogy bárki is ezt tegye.


A másik, hogy aki egy regisztrációt nem tud megoldani, annak nem biztos, hogy való az IT terület.

2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kössz és gratulálok ...
2020. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!