Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha nem jutottam el elsősegély...

Ha nem jutottam el elsősegély vizsgàra akkor azt ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
Mert úgy volt a vizsga előtt fizetek majd, de nem jutottam el rá. Követelhetik hogy fizessem ki?

2020. nov. 3. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jófejek, akkor nem fogják. Amúgy meg időpont előtt szóltál, h bocsi, de nem tudsz menni?
2020. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, kellene?
2020. nov. 3. 11:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgyse fizetem ki, mert ott se voltam
2020. nov. 3. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem vezetéshez kell az elsősegély akkor. Ha van egy lefoglalt időpontod, amire ők felkészültek, számítottak rá hogy elmész, akkor igen is illik jelezni előtte, ha közbe jön valami. Főleg most, emiatt a rossz Covid para miatt, amikor csak 1-2 ember mehet be mondjuk, egyszerre vizsgázni, azt is maszkban és előtte fertőtlenítve meg stb a dolgokat (szabályosan így kéni)...


Vezetési óráknál az én autósiskolámnál, a szabály úgy volt, h 12 órával előtte jelezni kellett, ha nem tudtam menni. Igen van olyan, h közbe jön valami, szerencsére az oktatóm jó arc volt és volt elég tanítványa, hogy ha 2-3 órával azelőtt lemondtam is tudott helyettem mást szerezni.

2020. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha kérek másik időpontot akkor ezért szivatni fognak?
2020. nov. 3. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha még is akkor szépen bocsánat kérés mellett elmondod, h családi okok miatt nem tudtál jönni, vagy az utolsó pillanatban közbe jött valami. :) Nem szokták leharapni az ember fejét.
2020. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!