Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes e váltani? Én 40 éves...

Érdemes e váltani? Én 40 éves villamos mérnők vagyok, a keresetem gyalázatos. Viszont a képzett vagyonőröket megfizetik 260 000 Ft havi keresettel 168 munkaórával. Szerintetek érdemes e vagyonőrnek képeztetni magam?

Figyelt kérdés
Mi felelőssége van egy vagyonőrnek? Főleg ha portási vagy éjjeliőr feladatokat lát el vagyonőrként? Mi az a csekkolás? Hogyan működik ez? Sokan azt mondják semmi jelentősége, ez csak arra jó, hogy ébren tartsa a vagyonőrt. Valóban mi is ez? Miért keres egy vagyonőr jobban mint egy tanult szakember, vagy mérnök?
2022. márc. 6. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Milyen pozícióban, beosztásban dolgozol, hogy ennyire keveset keresel??? Milyen jellegű cégnél?
2022. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

"Neked biztosan nincs villamosmérnöki diplomád. "


Eltaláltad. Más területen van mérnöki.

2022. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek Villamosmérnököket, de ők nagyon jól keresnek. Nem tudom Te mit csinálsz rosszul, de ez így botrányos. Vagyonőr szakmában eléggé nagy a fluktáció, szóval kb mindenki is megtalálható, dolgoztam együtt már egy egyetemista modell csajjal, home office call centeres értekesitokkel, üzelti élet szereplőivel, ingatlanközvetítőkkel, 70 eves volt rendorokkel stb stb katonákkal, akiknek vagy nem pörög a biznisz, vagy kell egy biztos mellékállás. Igazából megcsinálhatod a vagyonőrit, de ott te nem 168 óraról kapod a pénzt, hanem általaban legalabbis mi 220-230-240 órakat dolgozunk :D Igy mar azert nem is olyna jo a 3-350-400 netto ezt kalkuláld be. bar meg mindig vannak 800 ft-os orabereka szakmaban sajnos :/ Szóval nemtudom, hogy megérné e.


Nem kötekedni szertnék, de normális helyeken nagyon sok az adminisztracio őrként. Minimum a helyesírás és az, hogy nem tudod leírni azt sem, hogy milyen szakmád , végzettséged van, ez nagyon nagy szégyen. Te "Villamos mérnők" talán a szakma többi részében sem teljesítesz jól, ezert ennyia fizud.

2022. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
44%
Írásod sem valami fényes...
2022. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
14. AZ írására gondolsz? 🤭
2022. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!