Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik ingatlanközvetítői...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Melyik ingatlanközvetítői tanfolyam iskolája megfelelő vagy, épp ellenkezőleg, nem ajánlatos/kerülendő? Ki volt már ilyen tanfolyamon és milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam sok véleményt, de erről a tanfolyamról szóló értékelést keveset. Ha voltatok ingatlanközvetítői tanfolyamon, nektek milyen véleményetek van ezekről a tanfolyamokról és azok iskoláiról? Legyen az pozitív vagy negatív vélemény. Előre is köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalaitokat.

#OKJ #tanfolyam #ingatlanközvetítő #ingatlanközvetítő tanfolyam
2022. szept. 30. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Sajnos csak a papírra mennek. Egy irodától, jó vezetőtől lehet megtanulni a szakmát. Olyan vezetőhöz mennék, aki érdeklődik irántad és közösen tudtok felelősségteljes döntést hozni, hogy menni fog-e neked.
2022. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Havas János Ingatlan válasza:

Az Ingatlanközvetítő Okj könnyen teljesíthető, aki komolyan veszi meg tudja tanulni a műszaki és jogi alapismereteket, de elég laza a rendszer (tisztelet a kivételnek). Ami azonban valóban lényeges, hogy tapasztalt vezetőtől és támogató csapattól fogsz tudni igazán értékes segítséget kapni az elinduláshoz. Ők meg tudják tanítani az értékesítési technikákat, láthatod munka közben, hogy hogyan csinálják. Majd amin sokan elvéreznek, hogy félnek gyakorolni. Pedig a saját tapasztalatok fognak tovább lendíteni egy ponton. Ha instant segítségre van szükséged és nem akarsz elköteleződni, csak belelesni a munkafolyamatokba, akkor a www.ertekesitoszak.hu oldalon találhatsz online képzéseket.

Okj tanfolyamokról ahonnan jókat hallottam az a Füti Omega, ők régi motorosok és a Pannon Kincstár. Ez utóbbinál van elvárt gyakorlati óraszám is. Bízom benne tudtam segíteni ezzel.

dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!