Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire számít bele a továbbt...

Mennyire számít bele a továbbtanulásba a fakultációs jegy?

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, miután mindenkinek például egy töri órája van, amit ki fakultáción, ki rendes törin tanul, azt a jegyet kell beírnia, amit kap, függetlenül attól, hogy melyikre jár. De ha jártál pl. kémia faktra, aztán nem akarsz ilyen vonalon továbbtanulni, akkor nyilván semennyire sem fog számítani. (Annyi csak, hogy egy szabadon választott természettudományos tárgy utolsó 2 évét régen még kellett írni, de ez nem kötelezően a kémia ilyen példa esetében sem.)
2022. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk máshogy volt, mint az előzőnél, egyedül a matekosok jártak csak a faktos órára (plusz ugye a kémiások és fizikások, mert azok az órák 11. osztálytól már nem voltak), én magyaros voltam, de ugyanúgy jártam a rendes magyarórára és az is számított a tovább tanulásba, nem a faktos.
2022. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!