Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire jó a Pécsi Tudományeg...

Mennyire jó a Pécsi Tudományegyetemen a pszichológia szak?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok ezt az egyetemet erre a szakra? Azt tudom, hogy a gyakorlat terén nem a legjobb.

2022. dec. 28. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Két barátom is itt végzett. Jó szerintem. Általában véve a PTE elég jó egyetem.
2022. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Nekem is sokan ajánlották.
2022. dec. 28. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg vannak pénzügyi gondok a PTE-n. Elkezdtek úgy venni fel tanárokat, hogy minél kevesebbet kelljen nekik fizetni. Tehát jelenleg minél kisebb státusza van, annál valószínűbb, hogy felveszik, mert őket olcsóbb alkalmazni. Nem lehet tudni, hogy a közeljövőben hogyan változik majd emiatt az oktatás minősége, illetve hogy ez még mennyire fog fokozódni.


Én ha biztosra akarnék menni, akkor inkább Szegedre mennék. Az SZTE már régóta elég stabil. Mondom ezt pécsiként.

2022. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kábé 100%, hogy Pécsre megyek. Most nem bánom, nem is mennék máshova. De remélem ez nem fog nagy gondot okozni. Bár itt már mindenhol gond van...:(
2022. dec. 28. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Büfészak
2022. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira rossz szerinted Pécsen vagy maga a szakkal van gondod?
2022. dec. 28. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Péccsel és a PTE-vel nincs gond ha normális és piacképes szakmát választ az ember, de a pszichológia tipikusan olyan terület ami túltelített, nagyon nehéz elhelyezkedni és még alul is van fizetve.
2022. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja, értem.

Igen sajnos ebben van igazság, de remélem, ha bejutok, majd el tudok vele jutni oda, ahova akarok.

2022. dec. 28. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

“ Azt tudom, hogy a gyakorlat terén nem a legjobb”

Ezt meg ki mondta?

2022. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenki. Tanárok, ott tanulók. Minden egyetemnek más a fókusza. Itt az első években ez nagyon gyenge, inkább elméletre koncentrál.
2022. dec. 30. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!