Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van más is aki egy csomó...

Van más is aki egy csomó pénzt elköltött jogosítványra, aztán meg sem lett vagy csak én vagyok ekkora balek szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sajnos csak arra ment ki a játék hogy sok órát vegyek, ez egy soha véget nem érő tanfolyam volt. De az is lehet én vagyok hozzá sík hülye nem tudom. Voltam 3 oktatónál kettő úgy beszélt mint a kutyával egy normálisabb volt na az húzott le nagyon. Sajnos nem tudom eldönteni én vagyok e ennyire hülye vagy csak szpatós volt. A vizsgabiztos nagyon szigorú szerintem olyat is be húz ami meg se történt nem értem mások hogy teszik le a jogosítvány. De lehet tényleg én vagyok egy retardált fogyatékos de akkor viszont jobb lett volna ha megmondja. Mondjuk én voltam egy barom minek fizettem be annyit abba kellett volna hagyni hamarabb. Hogy lehet ezt feldolgozni? Ráadásul most az a pénz nagyon is hiányzik. Azt hittem jó befektetés lesz de rá faragtam nem kicsit.

2023. máj. 15. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kapcsolatok nélkül random oktatókkal nagyon kár volt ezzel foglalkozni
2023. máj. 15. 11:03
 2/6 anonim válasza:
84%
Hány órát mentél? Nekem is ez volt hogy járjak végtelenségig,de szóltam h nem fizetek ki több órát,mer megvolt az alap óraszám.
2023. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
87%

Nem szabad ennyire leértékeld magad!

Ha nem sikerült , most, akkor majd sikerül máskor. Nekem se jött össze elsőre. Lehet, hogy izgultál is, és az is rontott a dolgon.


Ne add fel és legközelebb meglesz!

2023. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Való igaz hogy mostanság nem feltétlenül mondható el az, hogy a friss jogsisok forgalomérettek. én 25 éve vizsgáztam, azért akkoriban komolyabban vették az oktatók a dolgokat.

De azért aki nem tud megtanulni vezetni, a forgalomban közlekedni az előírt óraszámon belül, ott van egy kis gond.

Mondom ezt úgy, hogy harmadikra mentem át! :D

2023. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ismertem olyat ha jól emlékszem aki 4 vagy 5re ment át. Sőt olyan is van aki alkalmassági felmérőre is el kell menni mert annyiszor bukott. Inkább akkor lesz tényleg bukta a dolog ba ennyi pénz meg idő után nem csinálod meg. Szoval én nem adnám fel.
2023. máj. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 21 éve van jogsim. Nyolcadik vizsgán mentem át. Nem adtam fel, csak sok pénzbe kerül. És is oktatót váltottam a végén, ő másképp tanított.

Azóta is rendszeresen vezetek, még egy koccanásom se volt. Igaz, a férjem az elején sokat segített, jött velem, mert nem mertem egyedül vezetni.

Szóval ha anyagilag bírod, szerintem te se add fel.

2023. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!