Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz vizsgán hogy lehet...

Kresz vizsgán hogy lehet sikeresen átmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy 2x próbáltam meg eddig a kresz vizsgát, előszőr 63, másodszor 64 pontom lett. Rengeteget tanultam, szó szerint betanultam az egész könyvet és mindent megértettem belőle, az elméletet 150% betanultam szinte, ami a könyvben volt. Ehhez képest mindig 1-2 ponton múlik az átmenetel, alig engednek át bárkit. Ott sorra láttam, hogy mindenki citromba-harapott fejjel megy ki, hogy nem sikerült. Olyanokat kérdeznek, ami se az online kurzusban, de még a könyvben sem volt benne. Hogy lehet sikeresen levizsgázni?



nov. 9. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Még több tanulással. Nincs más.
nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan, h nem engednek át. Itt nincs beleszólása a felügyelőnek. A gép adja a kérdéseket és az is értékeli ki. Csak olyan kérdések vannak, amik a gyakorlásban is, maximum nem emlékszel rá.
nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Me haragudj, de ezek szerint mégsem értetted meg a Kreszt! Elelve az alapokat kell első körben megjegyezni, kanyarodási, jobbkéz szabály, mert ez sok képes feladatnál alap, és ezt tovább megkombinálják táblákkal, gyalogossal stb

Az a baj, hogy aki azzal jön, hogy mert ez nem is volt a könyvben, az rosszul áll hozzá a tanuláshoz. Rengetegszer felteszik itt is a kérdéseket, hogy hol tudnának gyakorolni, milyen programmal a vizsgára, és ez eleve a rosz hozzáállás, mert a kérdező csak a helyes válaszokat szeretné bemagolni, és ilyenkor van a bukta, mert a vizsgán pont ezért vannak olyan kérdések, amik nincsenek benne az online oktatásban. Én tavaly csináltam kategóriabővítást, és 3 ilyen kérdésre is emlékszem ami nem volt benne az eTitan gyakorlójában.

nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
91%
Meg kell tanulni a szabályokat és kész. A feladványok logikáját meg kell érteni. Nekem hibátlan lett az első kresz vizsgám. Így is sok a buta a közlekedésben, szerintem szigorítani kellene a kresz vizsgán.
nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon is szeretnek buktatni a vizsgán. És egyre nehezedő kérdéseket ad a rendszer, tehát: ha látja, hogy pl az első 20 kérdés szinte hiba nélkül ment, akkor benehezít - ezt már megfigyeltem, ugyanúgy csinálj, mint a Fifa szintfelmérő meccs, eleinte kezdi az amatőrről, aztán rúgsz egy gólt és már semi-pro-n vagy. Egyébként meg a helyzetes képes kérdések, mind jók lettek, ahogyan a táblák is. Az ilyen marha kérdések, mint a gyermekeket szállító sárga busz meg kenőolaj meg zárt hűtőrendszer stb - na ezek a buktató kérdések.
nov. 9. 11:39
 6/22 anonim válasza:
89%
Azért a KRESZ vizsgánál kevés egyszerűbb vizsga van a világon.
nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen marha kérdések, mint a gyermekeket szállító sárga busz meg kenőolaj meg zárt hűtőrendszer stb"


Ezeket egyszerűen csak meg kell tanulni, máshogy nem lehet megcsinálni.

nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Használtad az online gyakorlót?
nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Szar arc leszek, de ha sokadszorra sem tudsz levizsgázni elméleti kreszből, akkor eseleg elgondolkodhatnál azon, hogy talán nem kéne rászabadítani téged az utakra. Oké, tudom, apád csalódott lesz, meg annyi pénzetek van már benne, de ha egy ilyen kérdéssort többedjére sem tudsz kitölteni, akkor lehet, hogy nem kellene erőltetni.
nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Addig ne jelentkezz vizsgára, míg minden nap 10 hibátlan tesztet meg nem csinálsz, mert a vizsgán még így is becsúszhatsz 1-1 pontvesztés ismeretlen kérdés miatt, és a vizsgadrukk miatt is. Amíg ez nem jön össze, addig tanulni kell.

Nincs olyan, hogy "buktató" kérdés, hanem egyrészt tudni kell a választ, másrészt el kell olvasni és értelmezni a kérdést. Van, hogy csak egy-egy szócserével megfordul a helyes válasz, és ha felületesen olvasod el (vagy el sem olvasod a mondat végét, mert már ismerős a szöveg), ott lehet igazán elszúrni. Ami a te hibád, nem konteót kell gyártani belőle.

nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!