Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz vizsgán hogy lehet...

Kresz vizsgán hogy lehet sikeresen átmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy 2x próbáltam meg eddig a kresz vizsgát, előszőr 63, másodszor 64 pontom lett. Rengeteget tanultam, szó szerint betanultam az egész könyvet és mindent megértettem belőle, az elméletet 150% betanultam szinte, ami a könyvben volt. Ehhez képest mindig 1-2 ponton múlik az átmenetel, alig engednek át bárkit. Ott sorra láttam, hogy mindenki citromba-harapott fejjel megy ki, hogy nem sikerült. Olyanokat kérdeznek, ami se az online kurzusban, de még a könyvben sem volt benne. Hogy lehet sikeresen levizsgázni?



2023. nov. 9. 10:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 3x voltam kresz vizsgán (B,C,CE) és egyáltalán nem tapasztaltam olyat, h nehezedő lenne a kérdéssor.

Ezzel az online rendszerrel azt sem értem hogy lehet megbukni? Nem is engednek vizsgázni, amíg nincs X számú sikeres gyakorló vizsgád.

2023. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kell. Én mindennap csináltam több online vizsgát, gyakorlásképpen. Gond nélkül sikerült is. Amikor én voltam, talán egy két embernek nem sikerült, mindenki másnak igen.
2023. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

Itt a gyakorin is tapasztalom, hogy sok ember úgy osztja az észt, hogy fingja nincs a KRESZ-szabályokról. Aki leírja az igazat, azt lepontozzák.

Én ezek után nem is csodálkozom.

Manapság ennyire törődnek az emberek a közlekedési szabályokkal. Aki meg vizsgázik belőle, csak át akar menni. Lehet, hogy egyszer át is megy, utána meg közveszélyt jelent az utakon.

2023. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha te annyit tanultál és gyakoroltál volna mint amit írod, akkor simán átmentél volna. Az meg egyenesen hazugság, hogy olyat kérdeznek ami nincs benne a könyvben.


Párom nem rég vizsgázott. Max pontszámmal ment át elsőre.

2023. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
9-es nagyon sokat vesztettél volna, ha nem “oltasz” így le. Lehet, hogy neked meglett a kresz vizsgád, lehet az is hogy korrupció által és más írta meg helyetted, mindegy ez a része nem rám tartozik, DE egyetlen egy valamit nem osztottak a kresz vizsga mellé: illedelmességet és fegyelmezettséget. Ez sajnos az utakon is látszik, türelmetlenek vagytok és mentek 200-zal, nem tartjátok be a kreszt, előzékenységről pedig a mesefilmekben sem hallottatok még!
2023. nov. 9. 19:09
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy te nem vagy alkalmas egy ilyen vizsgát sokadjára sem teljesíteni, nem rögtön támadni kell, hogy mások biztos csalva szerezték meg. Tanulj még.
2023. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én nem támadtam senkire, aki ezt támadásnak veszi, attól elnézést kérek. Tanulom azóta is rendesen a kreszt, de képzeljétek el, van egy ismerősöm, aki taxi sofőr és csak ötödjére ment át a kresz vizsgán. Egyébként meg simán bárki megcsinálhatja csalva. Most ezen a gyakorikérdések fórumon látod, ki írta a választ? Most én nem szeretnék minősíteni, de szerintem, akinek 8 általános a legmagasabb végzettsége és elsőre 100%-ra megírja, ott kérdések merülnek fel. Egy 8 általánost épp, hogy elvégzett ember tulajdonképpen nem tud elvégezni egy általános iskolai 2.osztályos matek feladatot. Példa: egy 8 általánossal rendelkező felnőtt nő nem tudta megoldani, hogy mennyi 3+3/3 ja. Aztán egy 16 éves fiúnak mondták, hogy sorolja fel a számokat -5-től egészen +2-ig és láss csodát, nem ment neki. Tényleg senki ne vegye sértésnek, de simán megtörténhet a korrupció, ahogyan az is, hogy pl testvér írja meg az illető helyett.
2023. nov. 9. 22:34
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

17: "van egy ismerősöm, aki taxi sofőr és csak ötödjére ment át a kresz vizsgán"


Hát, ahogyan némelyik vezet, el is tudom képzelni. :-)


Eszembe jut egy történet, még évtizedekkel ezelőtt hallottam. Egy teherautó sofőrt (tehát aki napi szinten vezet teherautót) valami miatt beültettek KRESZ-tesztre és látták, hogy egymás után rontja el a feladatokat. Megkérdezték tőle: "Maga hogyan vezet?" "Hát, a nagy járművet elengedem, a kicsit nem."

Szóval sajnos, aki régóta napi szinten vezet autót, az sem biztos, hogy jobban ismeri a KRESZ-t, mint aki most áll neki tanulni.

2023. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! Nem kell másokban hibát keresni, meg egyből csalással vádolni a KAV-t! A Kreszt meg kell tanulni és tudni kell használni a gyakorlatban. Az utakon pedig nem lesz 1 perced, hogy eldöntsd ki mehet elsőnek.

Ha papír alapon kellene vizsgázni, mint anno nekem, akkor is csaltak a többiek?

Mondok jobbat! Én honvédségi támogatással csináltam a jogsit, és nekünk a B és C kreszvizsga egyszerre volt. Igen, megkaptuk mindkét kategória tesztlapját, plusz műszaki és munkavédelem, aztán neki lehetett állni. Bámilyen hihetetlen, de 17 évesen elsőre átmentem, pedig nem vagyok agyoniskolázott, általánosban 2-es 3-as voltam, plusz szakmunkás végzettségem van. 30 év után ,47 évesen pedig idén megcsináltam a korlátlan A-t, 1 hibám volt a Kreszvizsgán.

2023. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lazy Lover válasza:
Én is ezt tapasztaltam én ötödjére mentem át pedig non stop tanultam javaslom nézzd meg a kresz professzor videóit
2023. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!