Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen iskolákat kell végezni...

Anevemmindegy kérdése:

Milyen iskolákat kell végezni hogy ha valaki mentőtiszt akar lenni vagy mentőn dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretek az embereken segíteni és az emberi test is nagyon érdekel de orvosnak buta vagyok. Másik probléma hogy itt vagyok választás előtt és a gépészet egy teljesen más szakirány is ugyanúgy érdekel és nagyobb az esély arra hogy ezt(gépészmérnöki kar) válasszam. A jövőben valamilyen formában még lenne rá esélyem hogy mentőn dolgozzak?

ápr. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a dolgokat csak úgy lehet csinálni ha nagyon elhivatott vagy, és nem tudsz magadnak mást elképzelni, ergo nincs más opció. Ha már bizonytalan vagy benne, és inkább a gépészmérnöki felé hajlasz, akkor azt válaszd.

Nagyon más irány a kettő.

ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, de számomra az emberek nagyon fontosak és elkötelezetten csinálom a dolgokat amiket tudok hogy a világ egy jobb hely legyen. Viszont mérnökként biztisabb a jövőm ahogy én látom, ugyanakkor az első segély tanfolyamon (ami a jogosítványhoz kell) gyermeki boldogsággal és eltokeltseggel figyeltem és tanultam.
ápr. 19. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezzel szerintem megválaszoltad a kérdésed. Segíteni más úton is tudsz az embereknek pl: menj el önkénteskedni kórházba vagy más helyre ahol úgy érzed szükség lenne rád
ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos a jövőd, a családod, akkor a mérnöki pálya a tiéd! Én kicsit több, mint 12 év mentőzés után hagytam el a pályát. Nem bántam meg! Mint emberileg, mint anyagilag sokkal jobban megbecsülnek és nem diplomás dolgozó vagyok itt sem. Teljesen más irányt vettem én is, az eü pályát messzire kerülöm ezután!
ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be mentőállomásokra kérdezd meg van e szabad státusz. Ha van akkor van lehetőség szakképzetlen ápolóként vonulni. Fel is szokták venni az embert. Ez egy pár hónap tanulás aztán munka. Kipróbálod, megtapasztalod és eldöntöd.
tegnapelőtt 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!