Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vízimentő tanfolyam! Nehéz a...

Vízimentő tanfolyam! Nehéz a feltételeket teljesíteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki részt vett már rajta, vagy ismerőse vett részt rajta, minden infó érdekelne. Hogy zajlik a tanfolyam, mekkora a bukásarány stb!?
2011. jún. 29. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt mindent megtalálsz. : )

2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tanfolyam kritériumaival stb tisztában vagyok. Inkább csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy milyen is maga a tanfolyam és a vizsga, mennyire veszik szigorúan, hogyha 8.00 akkor 8.00 perc van és nem 8.05, stb. Ilyen véleményeket viszont ez ég világon sehol nem találok!
2011. jún. 30. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet,hogy ezt a topicot nem olvassa pont vizimentő.

Szerintem a legjobban úgy tudsz tájékozódni,ha elmész a legközelebbi aquaparkba vagy strandra és megkéred az egyik úszómestert,hogy meséljen Neked.Szerintem szívesen adnak információkat az érdeklődőknek. : )

2011. júl. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Természetesen szigorúan veszik a keretidőket. Ez a szint,ezt kell teljesíteni. Amikor egy ilyen munkáról,hivatástól van szó,ahol életek foroghatnak kockán,minden másodperc fontos lehet.

Egyébként,ha valakinek ilyen megfordul a fejében,hogy ezt a 400m-t nem tudja teljesíteni 8 percen belül,inkább ne is gondolkodjon abban,hogy ilyen munkát vállaljon. Személy szerint ezt a keretidőt legalább 7 percre levinném.

2014. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vicces, én 9 perc alatt futom a 2km-t.
2015. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vicces,hogy nem futásról hanem úszásról van szó.

Egyébként itt megválaszolják jól a kérdéseket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2020. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!