Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kereskedelmi szakmenedzser...

Kereskedelmi szakmenedzser vagy intézményi kommunikátor?

Figyelt kérdés
Melyikkel fogok hamarabb elhelyezkedni? Mennyi pénzt keresnek ezek és hol érdemes tanulni?? Főleg azok válaszát várom, akik már elvégezték valamelyiket, de más is nyugodtan hozzászólhat ha tud valamit ezekről.
2011. okt. 13. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Látod ez a baj, nincs egy normális festő, asztalos, kőműves, asztalos, a fodrász elbassza a hajad, az étteremben szar kaját kapsz. stb. Mert ilyen szakmákat végeznek el az emberek! Aztán otthon ülnek a nagy tudásukkal"
2011. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazán örülök hogy írtál, de ezzel nem segítettél túlsokat.
2011. okt. 13. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kereskedelem, mint kommunikáció.

Elsőnek: 2 kőműves ismerősöm is van, évek óta nem tudtak itthon munkát találni, mindkettőnek külföldre kellett menni, pedig elhiheted, nem egy helyen próbálkoztak...

2011. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is inkább a kereskedelem felé orientálódom.
2011. okt. 13. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az offért, de az intézményi kommunikátor tulajdonképpen mit csinál? Amikor én jártam okj-re, akkor is volt ilyen, de már akkor sem tudtuk.

Amúgy a kereskedelmi szakmenedzserrel is max. kereskedelmi asszisztens lehetsz. Én az vagyok, nagyon szeretem, de nem fizet agyon...

2011. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan mit csinálsz te mint kereskedelmi asszisztens? Fontos szerepet játszik ebben a nyelv?? És ha szabad ilyet kérdezni kb mennyit keresel?
2011. okt. 27. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Adminisztrálok sokat: ajánlatok készítése, rendelések felvitele a vállalatirányítási rendszerbe, visszaigazolások kiküldése, néha fuvarszervezés. Ezenkívül kapcsolatot tartok a partnerekkel, engem hívnak, bármi van. Reklamáció kezelés, problémamegoldás. Havi, heti és időszakos statisztikák készítése is hozzám tartozik.

A nyelv akkor fontos nagyon, ha export asszisztens vagy, én kb akkor kommunikálok angolul, amikor vmi fejes meglátogat minket. Tehát szakmai nyelvtudás nálam nem kell, de mindenhol követelmény, hogy azért meg tudj szólalni angolul/németül, ha muszáj.

A fizetés nagyon változó, én sajnos nem keresek túl jól (nettó 100 + bérlet + 16ezer kajajegy), de én pont ezért akarok most váltani. 3 év tapasztalatom van, ezzel nettó 150-et + juttatás el lehet kérni.

Kérdezz nyugodtan, ha van még :)

2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azaz igazság hogy annyira ez az amit csinálni szeretnék:)Pont ez amiket így most leírtál, a fizetés része annyira nemis izgat, úgyhogy szerintem bele vágok ebbe. Köszönöm az infokat!
2011. okt. 28. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :) :) Sok sikert!!
2011. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!