Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Minden álmom, hogy megtanuljak...

Minden álmom, hogy megtanuljak chellozni. Hol tehetném ezt Budapesten, elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Nem mindenképp magántanárnál, de igazából nem tudom, hogy hogy megy ez. Szentendrén lakom, és hát nem a város másik felén kéne... Köszi előre is, ha valaki tud segíteni!
2008. ápr. 11. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

a chello az a UPC internetszolgáltatása.

magyarul úgy hívják, hogy cselló.

ezt találtam neked:

[link]

2008. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm :$
2008. ápr. 11. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne magántanárhoz járj, mert az iszonyat drága lenne, míg odáig eljuttat, hogy már komolyan és szépen tudj hangszeren játszani. Zeneiskolába íratkozz be, ott tanulsz majd zeneelméletet is, ami elengedhetetlen a zenéléshez. Ha beírod a google-be, hogy "zeneiskolák budapesten", biztos,hogy kiad egy jó párat. Én 10. éve zongorázom, szintén zenesuliban. Fél évre fizetek vmi 9ezer körül. De egy magántanár elkér kb. 3ezret egy óráért, és zenélésben egy óra semmi...Ha valóban megakarsz tanulni játszani, mindennap gyakorolj majd. :) Imádom a vonós hangszereket is, hegedűltem 2 évig. Sok sikert kívánok a zenetanuláshoz!
2008. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és zenesuliban lehetőséged van hangversenyekre is, szereplésekre.
2008. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csellóbérlésről nem tudsz valamit? Azt hiszem, h mindenképp kell azért is fizetni, és ez a része érdekel főképp. Ha bérelem, akkor haza is hozhatom? Köszi a választ előre is.
2008. ápr. 13. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A zeneiskola tud adni hangszert! Nekem is zenesulis hegedűm volt, nem is kellett fizetnem érte, szerintem máshol sem kell. Persze, hogy hazaviheted, otthon kell gyakorolni. :)
2008. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dejóóóó! :)
2008. ápr. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!