Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Te hol végezted el a Fogászati...

Te hol végezted el a Fogászati asszisztens OKJ-s képzést, mennyiért, mennyi idő alatt? (Csak Budapesti suli jöhet szóba)

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném ha megosztanátok velem,hogy Budapesten hol végeztétek el a suli,milyen volt,mennyire könnyű volt elhelyezkedni,mennyi volt a tandíj, mennyire nehéz volt a vizsga....stb.

Hol érdemes ezt tanulni,megfizethető áron??


KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2012. júl. 13. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
a raoulban van ilyen képzés. a nappali 2 éves és kb csak a könyveket kell kifizetni, meg van 3000 ft regisztrációs díj. semmiképp nem ajánlom ezt a szakmát, mert túltelített az egész és amúgy sem. a suliban is felvettek vagy 50-et(2 osztályt indítottak) + még van az iskolarendszeren kívüli képzés is. és olyanokat is felvesznek, akik b*sznak tanulni és csak a napot lopják. a vizsgáról per pill nem tudok nyilatkozni. vannak könnyebbek, vannak nehezebbek. az etipeden fent vannak a tételek.
2012. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én már támogatottat nem tudok igénybe venni,mivel melózok,így csak az esti jöhet szóba.


Nekem van ismeretségem és lenne meló is...aki jó szakember az el tud helyezkedni,és sokat számít,hogy hol van a gyakorlat...

2012. júl. 13. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem van ismeretségem és lenne meló is..."

Akkor használd az iskolakereséshez is az ismeretségedet... ennyi!

2012. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A fogászati rendelő még csak alakulóban van ,kb 1 év mire össze áll, egyenlőre oda nem tudok menni ,mivel még csak félkész állapotban van

Ennyi!


Nem kérdeztem volna meg ,ha ennyire egyszerű lenne, TE NAGYOKOS!

2012. júl. 14. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de attól, hogy a fogászati rendelő még csak alakulóban van, gondolom, az ismeretségi köröd tájékozott a képzéseket is illetően.... kis butuskám.
2012. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem megyek bele értelmetlen ,kioktató stílusú beszélgetésekbe!!!!!!!!!!

Azért tettem fel egy kérdést,hogy értelmes ,ebben a témakörben járatos emberekkel ,eszmét cseréljek,nem azért ,hogy olyan érthetetlen és használhatatlan infókat szerezzek be,amiket TE írogatsz.


Foglald el magad,számolj hangyákat, az majd megnyugtat.


Egyébként ,ha ennyire érdekel ...körbe kérdeztem,és sajnos ahol most az ismerőseim dolgoznak ,fix szerződéssel ( rendelő nyitásáig) ott most nincs se felvétel,se gyakorlati helyet nem tudnak biztosítani,mert telítve vannak.


Tehát ebből adódik,hogy mivel ezen az úton nem tudok elindulni,ezért tettem fel itt kérdéseket,és érdeklődök ,hogy más hogyan csinálja.

(Hátha van olyan iskola ,ahol ezt is biztosítják)


Remélem kielégített a válasz..........

2012. júl. 14. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Már belementél... :)

Egyébként a legutolsó válaszodból lett egyértelmű a miért...

És nem kioktatásnak szántam, amit korábban írtam.

2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha még érdekel, a Bókay János Humán Szki-ban is van egy jó képzés, meg ott nincs nagy lemorzsolódás sem, mint más közeli sulikban, ahol alig végzik el.
2015. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!