Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan autósiskola ahol...

Van olyan autósiskola ahol speciális, diszlexiásoknak való módszerekkel oktatnak? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Találtam egyet,de az nagyon messze van tőlünk. Ja,és ne oltsatok le hogy miért akar egy diszlexiás jogsit. Több éve várok rá hogy letehessem a jogsit,nagyon eltökélt vagyok.Fontos lenne kérlek válaszoljatok!
2012. júl. 16. 13:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Osztálytársaimnak anno szerveztek a középiskolában (spec disz középsuliban tanultam)jogsit..De akkor még nem akartam vezetni. Azóta eltelt majd 8év,leheet ők is szóban vizsgáztak.Mondjuk akkor nekik még papir alapon volt,ami részben jobb. Lehetne hosszabb időt kérni?Érettségin megkaptuk,de egy központi program esetén nem hiszem hogy az 55perc helyett lehet 70perc alatt megirni..
2012. júl. 17. 06:37
 12/13 anonim ***** válasza:
én most egyetemen tanulok, és már több gépes tesztetírtam. Nálunk ez úgy van, hogy meg van határozva központilag x idő, ameddig lehet írni a tesztet, a tanár az én gépemen viszont mindig átállít vmit, hogy ne záródjon le a teszt olyan korán, mint a többieknek.
2012. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én most járok kreszre, nem soká már vizsga, és egyik társam is diszlexiás. ahhoz képest, nem ő szokta megcsinálni a teszteket utoljára, pedig 3-4szer is elolvas minden egyes kérdést:) továbbá a program amin ugye lesz a vizsga kérdésenként 1perc van ami bőven elég lesz az alatt kb 10szer el lehet olvasni a kérdést, annyi meg nem hiszem h kéne :)
2012. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!