Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Zongorázni mennyi idő alatt...

Zongorázni mennyi idő alatt tudok megtanulni?

Figyelt kérdés
De 36 éves vagyok, most kezdeném, kottázni nem tudok egy kicsit se, eddig csak énekeltem, tehát ahhoz van érzékem, most viszont szeretnék is és meg is kellene tanulnom. Szabadidőm van. Teljes erőbedobással mennnyi idő alatt lehetséges?
2009. aug. 3. 23:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
EGY számot nagyon gyorsan meg lehet. De profi már soha nem leszel. Egyszerűen öreg vagy hozzá. (Sry.) Az ízületek nem úgy mozognak, igazából nagyon természetellenes mozgásra kell kényszerítened az ujjaidat, ami negyven felé már egyszerűen nem megy. Törődj bele.
2009. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Popsztár??? akkor mond a neved...talán tudom...

bár a magyar "sztárvilágban"...nem vagyok nagyon otthon xd

2010. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Törődj bele, hogy 36 évesen elkezdve már sosem lesz belőled profi."


Ez hülyeség, nem életkorfüggő! Kérlek, ne higgy az ilyen véleményeknek.

Kitartással, szorgalommal igenis lehetséges. Hidd el, 1-2 év múlva már élvezni fogja a közönség a játékodat. Még pár év, és már nehéz, összetett műveket is le tudsz játszani. Persze csak ha rendszeresen gyakorolsz.

2012. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Popsztár???? komoly. minden attól függ, mennyire akarod. én pl. nagyon akartam zongorázni és néhány év alatt sikerült is. bár egyáltalán nem profi módon, de egy erős haladó szinten megtanultam, félig tanártól, félig magamtól. (éljen az internet!) de a kottázás és a zeneelmélet ismerete nagyon fontos, anélkül el se kezd, előbb ezekre gyúrj rá :)
2013. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!