Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a lényege ennek a jobb...

Mi a lényege ennek a jobb agyféltekés módszernek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rövid idő alatt jól megtanítanak, de hogyan? Vagy milyen módszerrel? Ha valaki volt már ilyen tanfolyamon, írjon róla részletesen, légyszi! Köszönöm! :)

#rajz #művészet #rajzolás #portré #agyfélteke #jobb agyféltekés módszer
2014. ápr. 10. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes bemenni és fizetni ilyesmiért.Én mindig tudtam szépen rajzolni,de bementem néhány ilyen órára mert a barátnőm nem hitt nekem,nem vette figyelembe az én tanításaimat.

Egyrészt nem hitt bennem és magában.

Hitt abban hogy megtaníthatják, pedig mindenki tud rajzolni.

Az órákon csak az folyik,hogy beindítják a jobb agyféltekédet.

Ezt elérheted könnyen te magad is.

Hit-bármiben,bárkiben. (legfőbb,hogy hiszed azt,hogy jól fogsz rajzolni)

Színek használata,fantáziálás bármiről (arról amit nem rajzolsz és arról amit le szeretnél rajzolni)

Emlékezetedet javítsák- nézel valamit arra kérnek,hogy csukott szemmel képzeld el,úgy hogy többször csinálnod kell ezt,majd egyre ritkábban.

Figyelned kell a vonalakra (hol vastag,hol vékony) kontraszt ez ,terekre pl.: egy képen az orron deltoid alaktatot látsz árnyékként., többi árnyékot pl.: áll alatt.

illeszkedéseket pl.: szem és a szemöldök közti illeszkedések., távolságokat pl.: a szem és az orr távolságok.

Megmutatják a tehnikákat pl: szór,textíl ábrázolás stb.


Az agy beindítására sokszor kérik,hogy a terem egyik felső sarkát válaszd ki és sokszor nézegesd azt miközben rajzolgatsz vagy képzelődsz.

Játékból zsonglőrködnöd és egyensúlyozgatni kell akármilyen ügyetlen vagy- ezzel nem az a cél,hogy ügyesedj és hogy jobban menjen ez,csak az agyadat indítják be.

Aszthiszem ennyi az egész.Másoknak is mondtam és írtam már ezt.

2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. ápr. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!