Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes lenne jobb agyféltekés...

Érdemes lenne jobb agyféltekés rajzolásra mennem, ha már viszonylag jól rajzolok és remélhetőleg művészetis leszek?

Figyelt kérdés

Mert kipróbálnám anyukámmal, csak félek, hogy rossz módszereket szokok meg, amik a hátrányomra lesznek később.

Így rajzolok jelenleg: [link]


2014. jan. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

jól rajzolsz

a jobb agyféltekésen te legfeljebb látásmód változást tapasztalhatnál meg ... kárt nem okozna számodra

2014. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jobb agyféltekés rajzolás alapokat ad, de szerintem a mostaninál nem fogsz jobban rajzolni. Mellesleg ha eddig nem azzal tanultál szerintem nem túl érdemes mivel lehet nehéz lesz visszatérni a jelenlegi tudásodhoz azután, amit ott sajátítottál el...
2014. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fényképről rajzoltad, vagy fejből?

Egyébként szerintem hátrányodra nem válhat. 4 nap alatt az ember nem igazán szokik meg semmit:) Ha el szeretnél menni, akkor a 3D-s tanfolyamot javasolnám inkább neked, mert térbeli tárgyakat, élő embert rajzolnak:) 2D-sre nincs értelme menned szerintem.

2014. jan. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!