Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi az a látvány informatika?

Mi az a látvány informatika?

Figyelt kérdés

Helo!


Nemrég megkerestek telefonon, hogy Sopronban indul novembertől valamiféle "emelt szintű látvány informatikai" képzés.


A szokásos szöveg, mint utolsó helyek, világszinten elismert papírt ad, munka mellett megcsinálható, sok pénzt lehet vele keresni, EU-s támogatás van most rá stb. mind elhangzottak.


Viszont engem érdekelne, létezik ilyen szak/oktatás? Vagy mi ez pontosan? Mert a nyomulós, tegeződjünk stb szövegből nekem kissé lehúzásnak tűnik.


A képzés elvileg 7-8 hónapos, heti 1 alkalom, 3-4 óra.


Őszintén szólva nem tudom mit gondoljak róla. Valaki már találkozott ilyennel, van ilyesmivel tapasztalata?


Jövő héten hétvége felé jön egy "oktató", aki elmondja a fontosabb tudni valókat, de nyilván addig én is utána nézek pár dolognak, próbáltak már lehúzni, jobb utánajárni az ilyen dolgoknak.


Előre is köszönöm a válaszokat.



#állás #grafikus #képzés #látvány informatika
2016. okt. 15. 13:13
 1/3 mi lenne válasza:
véleményem: mindenképpen lehúzós, lenyúlós dolog. én nem vágnék bele. keress inkább 1 bejegyezett tanintézményt, amelyik inform. oktatással foglalkozik. és még a legegyszerűbb dolog. beírod a google-be, látvány informatika. megdöbbensz mennyi találatot kapsz.--tanfolyamokkal ne foglalkozz !
2016. okt. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az? Láttunk már ilyet! Néhány bekasherolt csókos Nyúlbérczy Hobogász teszi-veszi az agyát, dupla ruppóért.

Olyasmi, mint a látványpékség, csak rosszabb. Amit azok előállítanak, legalább meg lehet enni, amíg friss és meleg. Amit a látvány-informatikusok — azt már megette a fene.

2016. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pontos neve: tartalom publikálása az interneten, ami elvileg tartalmaz mindent, php, html, dreamviewer, photoshop, grafikai és mozgó elemek beépítése weboldalba stb.
2016. okt. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!