Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy tudok osztályugró vizsgát...

Balázs Dzsenifer kérdése:

Hogy tudok osztályugró vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
9.es vagyok de nem túl jo a viszonyom az osztályommal és szeretnék egy évet ugrani. Kitünő tanuló vagyok és elég gyenge az iskola, de nem tudok el menni, mert akkor újra kéne kezdenem a 9. Osztályt.

2017. ápr. 22. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Először az osztályfőnököddel beszéld meg, aztán, ha a szaktanári vélemények is alátámasztják, hogy nem fog megviselni téged az évfolyamugrás, írj egy kérvényt az igazgatónak, leteszel egy osztályozó vizsgát minden tantárgyból, és jövő évtől mehetsz feljebb.
2017. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltem, csak semmit nem mond😔

És ezek a vizsgák mikor vannak

2017. ápr. 22. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktak lenni, külön kell szervezni, mivel ez speciális eset.
2017. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm, még annyit ha tudnál segíteni, hogy mire számítsak, hogy fog zajlani meg, hogy a tantárgyakból mitt kell tanulnom.
2017. ápr. 23. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Minden tantárgyból az idei és a teljes jövő év anyagát, és iskolaspecifikus, hogy hogyan néz ki a vizsga. Valószínűleg lesz egy írásbeli és egy szóbeli rész, és a vizsgán kapott osztályzataid fognak szerepelni a bizonyítványodban.
2017. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!