Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik kamionos céget érdemes...

Melyik kamionos céget érdemes választani Komárom vagy Pest megyében?

Figyelt kérdés
waberer's , Bábolna speed , Bgs trans-imex kft , Gelbmann ,

2017. aug. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

egykutya, de pl a waberer 2 hét után bedob a mélyvízbe, ha belföldön akarsz kolbászolni.

Tették ezt olyan sofőrrel, aki a jelentkezés napján rámpára se tudott tolatni...

2 hét után meg már saját fuvar, összes papírmunka, stb.

Aztán van olyan cég, ami 2 hónap múlva is még csak a füvet meri lenyíratni veled, mert félti a kamionjait.

2017. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gelbmannál dolgozom. Első nap megbántam, hogy beléptem, az első fuvar után ki akartam lépni, de már 9éve itt vagyok... Rá lehet jönni, hogy miért vannak itt egyesek 20éve. A létszám másik része pedig folyamatosan cserélődik, de nem mindig a cég hibájából. Tényleg rengeteg a balfék sofőr... Ha kiderül, hogy lehet vkire számítani, és nem csak a duma megy, akkor jól is lehet keresni, bár a fuvarelosztás némileg hierarchikus. Gyűjtővel kedd, és péntek éjjeli indulás, jellemzően Fr, E címek. Komplettel bármi lehet Eu-ban. Nincs úniózás. Esetleg, ha nem talál semmit hazafelé, akkor jövünk haza két lépésben. Pénz akár 600ig elmehet, de eleinte ne ezzel számolj! Minden hónapban ennyi fizetésért amúgy is be kellene költözni a kocsiba. Van olyan, akinek ez jó. Több ember elment környékbéli cégekhez, majd visszaoldalgott. Igaz, olyan is van, aki innen menekült vissza. Csodák nincsenek. Levonások nem jellemzőek. Szarszemét

Iveco a jármüpark.

2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
talan nagy szam ha a waberers 2 hetig patyolgat csak? Volt olyan ceg aki friss jogsis 21 evest ki akart kuldebo 0 kmel nemzetkozibe. :D Sot vannak akik csak megveszik a jogsit nincs oktatas meg vizsga
2017. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!