Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Középiskolai osztályváltás...

SwiftToes kérdése:

Középiskolai osztályváltás NOVEMBERBEN Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem a középsulit francia kéttannyelvűben.

Arra lennék kíváncsi hogy lehetséges-e még az osztályváltás, úgyh mi infón kívűl mindent csak szintentartóan tanulunk a francia mellett. Nos nekem a francia annyira nemmegy, és jövőre nemfog menni franciául a földrajz és társai.

Tehát esélyes még hogy átkerülhessek az angol tagozatra?(Ságváriban,ha az számít)

Továbbá mit mondjak és kinek hogy elkezdődjön a folyamat?

Én arra gondoltam hogy szólok az osztályfőnökömnek, de nemtudom mit mondjak neki.

Köszönöm előre is a segítségeket!


2017. nov. 20. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre először a szüleidnek. Ha az első akadályon túljutottál, akkor a kiválasztott iskola igazgatójától kell megkérdezni, hogy egyáltalán átvesz-e, van-e hely, esetleg kell-e valami felvételi vizsgát tenni. Az osztályfőnöködnek értelmetlen szólni.
2017. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, valóban félreérthetően fogalmaztam, én az iskolán belűl szeretnék osztályt váltani(tehát már a kívánt iskolában már benntvagyok)

Csak az a nagyobb dilemma hogy egyáltalán lehetséges-e ez évközben.

2017. nov. 20. 22:02
 3/7 A kérdező kommentje:
És kifelejtettem, a szüleimnek szóltam és aztmondták támogatnak bármi ilyenben :D
2017. nov. 20. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor irány az igazgató. Ő dönt.
2017. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyi még, hogy az osztály eredetilet 15 fős lenne, de 20an vannak már bennt.

Ez nem lehet valami akadály?

2017. nov. 21. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
15 fős osztály? Olyan nincs is! Nem csoport? Állami iskolában 32 a kötelező minimum.
2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Középsuliba rengeteg félosztály van, annyi hogy összevannak pár órán vonva másokkal
2017. nov. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!