Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata az Óbudai Egyetem Műszaki Felsőoktatási Szakképzés Műszaki mérnökasszisztens képzéssel kapcsolatban? Én CAD-CAM informatikusként végeztem egyetemre nem vettek fel de tovább akarom magam képezni.

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha utána a normális mérnök szakra felvételi többletpont jár amivel így bekerülhetsz akkor csináld. Esetleg még pár tárgyat el is fogadnak. De ezen kívül a mérnök asszisztens képzések semmit sem érnek. Ha nem jár érte felvételi pont akkor többet érsz avval ha matek korepra eljársz és újra érettségizel.
2018. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha tippelnem kell fehérvár.

Első kézből lévő információ:

Csak akkor ajánlom ha érdekel a téma annyira, hogy MAGADTÓL hajlandó vagy foglalkozni vele és nem várod el, hogy itt megtanítanak mindenre.

Elhelyezkedésben jó, de az itt oktatott anyagból nem fogsz megélni.

Részletekért írj privátot.

2019. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!