Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miből lehet még előrehozni az...

Miből lehet még előrehozni az érettségit? :O

Figyelt kérdés

Én egy villamosipari szakközépiskolába járok és elektro szakon vagyok. Infó tanárom aztmondta hogy nekem meg egyik haveromnak előrébbhozza az infó érettségit mert értjük hogy mitkell csinálni(nemvagyok kocka vagy valami..:D)

és hogy még miből lehetne hamarabb érettségizni?

és ha hamarabb megcsinálom akkor 4.be nemkellmár,ugye?


2010. jún. 6. 00:50
 1/6 czibles ***** válasza:
100%

abból csinálsz előrehozottat amiből akarsz.

de mondjuk ha a matekot szeretnéd 11 végén előrehozottan csinálni, akkor 12es anyagból osztályozó vizsgát kell tenned.

2010. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bármilyen tantárgyból meg lehet csinálni előrehozottan

és persze akkor 4.-ben már nem kell :D nem is lehetne, max emelt szintűt

2010. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha harmadikba megcsinálom mindegyikból és osztályzót is csinálok akkor 4. évbe én micsinálok?:D ülök a padba és unatkozok vagy akár ithon alszok?XD
2010. jún. 6. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű mindenből megtanulni a 4.-es anyagot. Jobban járnál ha nem hoznád előre, csak az infót és max még a nyelvet.
2010. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 czibles ***** válasza:

amiből már meg van a 12.es jegyed, azokra az órákra nem kell bejárnod.

viszont fizika, tesi, esetleleg szakmai, ezekre be kell járnod ugyan úgy. vagy ezekből is meg csinálod az osztályozót és végesztél a középsuliban...

bár azt azért megnézném, hogy valaki egy nyár alatt megtanulja minden tantárgyának egy éves anyagát.

2010. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én infoból tettem előre hozottat harmadikban (német-info-töri szakon), negyedikben németből, most ötödikben meg a maradék háromból. Sokkal könnyebb csak háromra készülni, mint + még nyelvre meg választottra is. Én nem bántam meg. :)
2010. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!