Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A mostani helyzetet látva...

A mostani helyzetet látva előreláthatólag megérné-e Oroszországba menni egyetemre?

Figyelt kérdés

Alapképzésről lenne szó, műszaki vonalon. Oroszul jól tudok és angolul is. Nem nagyon tudom eldönteni, hogy a jelenlegi helyzet hogyan befolyásolja majd a jövőben az elhelyezkedést itthon egy esetleges orosz diplomával.

A "megérné-e" rész arra vonatkozik, hogy összevetve egy magyar, akár valamilyen nyugati egyetemmel milyen lenne. Megérné-e a tapasztalat szerzés, külföldi élet kipróbálása egy orosz egyetemen, vagy most ez abszolút hülyeségnek tűnik?



2022. júl. 24. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Felvi.hu: elérte a(z) ÁVH-TTK kulák tanulmányok (orosz nyelven) (Szibéria) ANA ponthatárát.
2022. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennék oda, mert nem érezném magam biztonságban, szerintem érthető okból. Ennyit nem ér meg egyetlen egyetemi képzés sem. Szerintem ez most abszolút hülyeségnek tűnik, igen.
2022. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 diplomam van es egy pillanatra SE gondolkodnek azon hogy oroszba menjek tovabbkepzesre.

Legkorabban, ha minden rendezodik, TALAN olyan 10 ev tavlataban. De a diploma negativ megitelese nem fog valtozni. Az emberek emlekezni fognak minderre ami most tortenik.

2022. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!