Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Utáltam az időszakot, amit...

Utáltam az időszakot, amit Erasmuson töltöttem kint. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Minden szempontból negatív élmény volt sajnos. A lakás, amiben éltem alapvető dolgokkal nem volt felszerelve (pl. mosógép), a közlekedés borzalmas, volt, hogy be sem tudtam menni órára, mert vagy egyáltalán nem fértem fel a buszra vagy késett 30-45 percet. Vagy ugy hetente strike volt. Nagyon kevesen beszéltek angolul, aki beszélt az is rosszul. A város koszos, büdös, ronda és rendkívül veszélyes. Nincs sok szórakozási lehetőség. Az órák rendkíül nehezek voltak, ugyanaz a követelmény mint az anyanyelvieknek, semmi könnyítés. Stb stb…

2023. febr. 6. 22:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy az erasmus programé. Egy kérdést tettem csak fel, hogy más is járt-e már így
2023. febr. 6. 23:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Abszolút tisztában vagyok azzal, hogy 99%-ban en tehetek rola
2023. febr. 6. 23:57
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Én még nem találkoztam olyannal, aki így megbánta volna. Milyen volt a társaság? A közösségi élmény nem kárpótolt?
2023. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
főleg olaszok és spanyolok voltak, akik folyton egymással lógtak nagy csoportokban :((
2023. febr. 7. 00:04
 15/24 A kérdező kommentje:
Az egyetlen pozitívum, hogy viszonylag sokat lehetett utazni, de ugye azt sem lehet folyamatosan, túl gyakran
2023. febr. 7. 00:04
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi időt voltál kint?
2023. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
5 és fél hónap
2023. febr. 7. 00:13
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Jártam Belgiumban, melyik városról van szó?
2023. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Liège
2023. febr. 7. 10:21
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

Én Horvátországban voltam, és igen, nekem is elég sok rossz élményem van onnan. Azért mentünk oda, mert ez viszonylag olcsó volt, el tudtuk magunkat tartani az ösztöndíjbol és volt tengerpart is.

Az ESN-es szervezők nem voltak túl barátságosak, jó drágán szervezték az összes programot. Egy közös setaert a városban is fizetni kellett stb.

Se a koli se az egyetem nincs felkészülve ott Erasmusosok fogadasara, kb pénzmosás.

Elment egynek, de ha barátnőm nélkül mentem volna ki, biztos sokkal rosszabb élmény lett volna

2023. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!