Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csúszok gyógytornász szakon 1...

Csúszok gyógytornász szakon 1 évet. Mitévő legyek? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Nem siekrült az anatómia vizsga ahogy rajtam kívül még rengeteg embernek, de sokan már ott is hagyták passziváltak stb. Nem tudom mitévő legyek, nagyon szomorú vagyok, idén vezették be az egyetemen azt, hogy akinek nincs meg az anat 1. az nem veheti fel a ráépülő tárgyakat. Eddig fel lehetett és májusba le lehetett rakni a 2 vizsgát egyszerre (anat 1, 2) A családban én vagyok az első egyetemista, anya nagyon aranyos meg mindenbe bíztat de nincs otthon a témában és mindent magamnak intézek. Nagyon el vagyok keseredve mert renegteg pénzt meg időt, energiát beleöltem/beleöltünk eddig de úgy látszik semmi eredménye.. Nem tudom, hogy most a vizsga miatt vagyok ennyire elkeseredve, vagy kezdek kiábrándulni ebből az egészből.. Egyszerűen nem tudtam felkészülni időben, múlt héten még le is betegedtem. Olyan rosszul érzem magam most emiatt. Pályát kéne váltanom, vagy folytassam?

Esetleg valaki hasnoló cipőben, vagy aki ígyis el végezte és állása van? Üzenetet is írhattok, most minden segítség jó tanács nagyon jól jönne. Előre is köszönöm a segítő válaszokat. :)



2020. febr. 5. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

Lehet le fognak pontozni, de ha mar az anat 1 sem sikerul akkor erosen elgondolkodnek a folytatason. Es ezt egyatalan nem rosszindulatbol irom! Az anat 1 a legkonnyebb amivel talalkozni fogsz. Es ez raadasul nem orvosi anatomia, hanem egyszerusitett, gyogytornaszokra adaptalt, foleg az izomtanra helyezve a hangsulyt, ettol fuggetlenul termeszetesen iszonyuan nehez, foleg az elejen. Nem ismerem a Miskolci Egyetem kepzeset, de lesz anat 2 es anat 3 is ha minden igaz. Aztan az osszes tobbi targy, ami joval nehezebb mint az anatomia. Ha mar az elso felevet nem tudod rendesen vegigcsinalni, akkor mi lesz a 7. felevben mondjuk? Amikor szakdogat kell irni, korhazi gyakorlatot teljesiteni, plusz vizsgakon teljesiteni. A mi egyetemunkon ez a 3 egyszerre volt! Az anatomia 1 ezekhez kepest semmi, es nem csak azert mondom, mert en mar tul vagyok rajta. Van 3 vizsgalehetoseg egy targybol. Elofordul hogy nem sikerul se az elso, se a masodik, de ha en harom vizsgan nem megyek at egy olyan targybol amire tulajdonkeppen az egesz szakma epul, akkor atgondolom, hogy valoban ezt akarom-e csinalni. Azert irom ezt le, mert lattam a csoporttarsaimat, akik kuzdenek, pot targyfelvetel, dekani vizsga stb., de 2-3 ev elteltevel otthagyjak. Ha valoban nem erzed azt hogy ez a Te utad, akkor most meg nincs keso valtani. Persze 2-3 ev mulva sem

lesz keso, de jo tanacsbol irom, hogy ne pazarolj el eveket olyan valamire, ami valojaban nem is erdekel!

2020. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Ha ennek ellenere maradsz es kitartasz emellett, akkor sok sikert kivanok! Es tenyleg: muszaj a szorgalmi idoszakot is vegigtanulni! :)
2020. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!