Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak még 22 évesen?

Mit tanuljak még 22 évesen?

Figyelt kérdés

Az érettségim nincs meg egy tantárgyból természetesen ezt szeretném befejezni csak nagyon félek tőle, hogy megint nem sikerül..

Nem a mostani munkahelyemen akarok megrohadni (gyárban) hanem valami normális szakmát akarok tanulni amit azért meg is fizetnek. (ebben a gyárban 130-at kapok 3 műszakra..)

A könyvek és az olvasás mindig érdekelt.

Egyetemre nem akarok menni, nem vagyok elég okos és rátermett hozzá..

Valamilyen szakmát tudtok mondani?

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?

Teljes kilátástalanság és csődnek érzem az életem..



2020. febr. 27. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem akar egyetemre menni nem kell neki így is túl sok egyetemista van ,én már most láttom,hogy nem fog neki menni az egyetem mert nem is akar menni akor nem kell erőltetni.

Tanuljon valami olyat ami érdekli enyire egyszerű.

2020. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én már most látom, hogy a helyesírás nem fog neked menni, de azért nyugodtan próbálkozz és köszönöm az építő jellegű válaszod.

Hasznos volt!

2020. jún. 28. 22:13
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

12

Te montad hogy nem akarsz egyetemre menni,baszus akkor most miért sértödsz meg ezen.

Én nem szóltam be neked ,te meg nekem igen,te tudod nekem mindegy.

Én nekem sikerült ennek ellenére is bekerülnöm mert volt bennem kitartás.

Gondolod menny,bár ha nem érdekel nem fog sikerülni,engem aztán úgy se érdekel.....

Csak bevételek ,hogy ha nem akarsz menni ne erőltesék ennek elenére megsértöcs,hát sok sikert neked,de szenvedés lesz ha olyat tanulsz amit nem akarsz.Jah,és kébzeld a szar íprásom elenére se buktam meg semiből soha.

Lehet ,hogy nem megy a helyesírás ,de legalább nekem van érettségim és ha minden jól megy akkor diplomám is ,mert én tovább tanultam,te meg azt csinálod amit utálsz.

2020. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ezt elolvasni is rossz volt, jézusom..

Micsoda egyetem lehet ha ilyenek is bekerülhetnek és mégis magas lóról beszélnek mert jajj én egyetemista vagyok.

Én legalább tudok helyesen írni és normálisan fogalmazni.

Szép estét.

2020. jún. 28. 22:33
 15/15 anonim ***** válasza:
3 muszakkal 130??? Ez nagyon kevés ennél meg egy sima ruha boltban is többet fizetnek szerintem azonnal keress mast mert kizsigerelnek 3 muszakkal 350 körül kene keresned!!!!
2020. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!