Egyetem vagy OKJ?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és jelentkeztem egyetemre,a KRE anglisztika szakára. A pontjaim bőven elegendőnek bizonyulnak, azonban még a ponthatárok kihírdetése előtt rájöttem, hogy nem ezzel szeretnék foglalkozni.



Az angol nyelvtudásom társalgási színtű,további nyelveket szeretnék megtanulni és érdekel az IT világa,azon belül a webdesing és a szoftverfejlesztés.

Jelentkeztem egy esti szoftverfejlesztő két éves OKJ képzésre egy szakgimiben, mellette pedig mindenképp dolgozni szeretnék.



A kérdésem azokhoz szólna akik OKJ-n végezték ezt a képzést:eltudtatok helyezkedni vagy szükséges volt elvégeznetek egy egyetemet?



2020. jún. 6. 14:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dolgozni fogok mellette teljes állásban
2020. júl. 18. 14:56
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak nem vagyok jó annyira matematikából, hogy én egy Ms szakra menjek.
2020. júl. 18. 14:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem felesleges mesterképzésen gondolkodni, amíg nincs meg az alapképzés.
2020. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem programozó informatikus szeretnék lenni.Csak olyan webdesigner, AKI weboldalakat gyárt,fejleszt és emellé pedig grafikákat gyárt.

Van olyan ismerősöm aki grafikusként végzett,most egyéni vállalkozóként webdesigner.

Én egy reklámügynökségnél szeretnék Frontend fejlesztő lenni,a jövőben.

2020. júl. 21. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!